Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 21:38:49
EUR 34.7865 21:38:49
USD 32.4758 21:38:49
ALTIN ONS $2340.2000 21:38:49

Grafiği gönderen: YAGIZ09

YAGIZ09 ()
Ons

4h de negatif iyumsuzluk var.MACD destekliyor.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Abi bu piyasada yok diye bir şey yok biz standart olanı söylüyoruz B dalgası genelde 618 i görür biz 786 ya yaklaştık yani bunu çıkartan elliot amca diyorki %100 unude gelir gecebilirde ama öylede böyle o C düşüş dalgasını goreceksiniz diyor A dalgası 1450 ye dustuya abi C diyor genelde aşalara iner ama A dan kısa kaldığıda olur diyor o yüzden bu işi belli bi kalıba sığdıramıyoruz biz çoğunlukla yaptığı hareketten yola çıkarak 1600 ile 1650 arasından artık düşüş bekliyoruz nereyi bekliyoruz C yi ne A dan kısa nede çok uzun bekliyoz Yani 1400 1375 arası bekliyoruz bu demek degilki A dan kısa gelmeyecek bakarsın 1480 gelir bunu yapan adam bile böyle yapmış bize sadece burda paylaşmak kalıyor göbekten sallamiyoruz okuduğumuzu öğrendiğimizi yaziyoz bizde yoksa elimizde sihirli bi deynek yok :)

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Cidden soruyorum ONS yukarı çıkma şansı yok mu diyorsun yani ? ! Mesela 1680 olma durumu !

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Hacı abi ne bu acele geçen haftayı 1628 den kapatti bugün pazartesi 1624 lerde . Abi bi dünya yazdık çizdik geçen hafta ytd dedik:)

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

ONS düşecek diyorsun yani ? Kesin diyorsun güzel kardeşim... Kesinse bekleyelim bakalım :)

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Evet geçen haftadan beri var :)

anil1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Merhaba dediğiniz videoyu izledim dikkat etmem gereken noktaları da anladım sanırım, biraz artış eğilim de gram sanırım sizce daha alım yapayım mı bekleyeyim mi

keten_prenses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

:))) takipteyiz hocam gizli gizli

0BeğenmedimŞikayet

huseyin_50_34 ()

Seviiimmm koş koş ons gidiyah :))

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

rica ederim iyi geceler dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Bu saatte cevap vermeniz bile benim için kafi doları takip ediyorum full işlem yapmamaya gayret ediyorum tabi bazen insan hırsına yenik düşebiliyor dediğiniz videoyuda izlicem ilginiz için çok teşekkür ederim iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

aahhahaha:)) yeminle korkutuyorsun beni ne zaman online olacağın belli değil... :))

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Sağolasın hocam

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

3 aydır metallerden uzak işlemlerimi yapıyorum, bist tarafındayım.. gündemden kopmama adına sadece takip ediyorum... işlemlerinizi parçalı yapın öncelikle, bütün işlemleriniz bitince kenarda mutlaka TL bulundurun ilk tavsiyem bu olsun.. alım- satım stratejiniz için ganın 28 alım satım kuralı diye bir video var onu bulup izleyin stratejiniz olsun... (bunlar hallolmadan kaçtan aldığın yada sattığının bir anlamı yok her türlü zarar edeceksin)... fiyatsal olarak alım- satım noktasında ise ortalık sanki biraz flu, beklentiler farklı sanki bir kaç gün TL'de bulunmak daha karlı olabilir gibi en azından durumu görürsünüz... ancak ekonomik veri takviminde perşembe, cuma günü açıklancak veriler var onsun yönüne ilişkin... birde gr. altın üzerinden takip ediyorsanız usd/tl daha sıkı takip edilmeli... (biliyorum çok işinize yaramadı ama ilk yazdıklarımı bir değerlendirin derim)

0BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Saolun acemi yatırımcı oluyorum biraz :) şimdi elimde 50 gram altın var cuma günü 336.62 den aldım vade sıkıntım yok düştükçe alıcak param da var sizin tavsiyenizi rica etsem sorumluluk bana ait olarak fikriniz nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

negatif uyumsuzluk kısaca şu şekilde anlatayım.. grafiksel fiyat hareketleri yukarı yönlü yükselişler gösterirken, macd indikatörü seçilmiş burada indikatör tepeleri aşağı yönlü hareket etmeye başlar.. yani yükselişe inanma, muhtemelen seni kandırıyorlar fiyatın istikameti aşağı yönlü olması gerekir bu yükseliş fake demeye çalışır... pozitif uyumsuzlukta bunun tam tersi... fiyat düşerken indikatörlerin yukarı yönlü hareketler sergilemesi...

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Rica ederim. İyi geceler...

1BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Teşekkür ederim ?

YAGIZ09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Teknik analizde düşüş olarak yorumlanır.1624-1615-1609-1602-11585... YTD.

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Hacı ay kapanışı çok ilginç bir hâl aldı. Bayrak- OBO- yükselen takoz formasyonları, Elliot dalga sayımı abc düzeltmesi, grafikte var.1703 üstü kapanış larda OBO Formasyonu çöp olur(Fiyat baş çizgisini geçtiği için)... Böyle bir grafik oluşumunda düşecek ya da çıkacak söylem ve analizleri her an çöp olabilir Hacı!

0BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

biraz daha açıklayıcı söylermisin rica etsem

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum