Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:06:55
EUR 34.7339 11:06:55
USD 32.5072 11:06:55
ALTIN ONS $2392.1450 11:06:55

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar ons Altın da
1.çarpı işareti olan 1300 de 4 saatlikte gap var
2. düz tabanlı genişleyen üçgen var genelde tepede görülür ve kırıldığında yön aşağı olur ve hedefi 1170 civarı olur
3. yükselen takoz var dedim onunda hedefi 1170
4 genişleyen takoz var onunda hedefi 1170
ben eğer nereye giderse gitsin 1300 gelecek diyorsam o benim beklentim değil. 1300 cepte zaten benim beklentim 1170 bir dahada beni sinirlendirmeyin anlamamaktan ısrar etmeyin

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim_halil33 ()

teşekkür ederim sizede

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın İbrahim hayırlı olsun bol kazançlar dilerim.

ibrahim_halil33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ibrahim_halil33 ()

teşekkür ederim sizlerde inşallah

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hayırlı osun hocam inşallah kazanırsın

ibrahim_halil33 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ibrahim_halil33 ()

@Akif44 @Aytaç_fb41 yaklaşık 1 gündür üyeyim ve 1 gündür yorumlarınızı okuyorum sterlinde olduğunuzdan cesaret alarak paramı 6 parçaya bölüp 20k sterlin olarak ilk alım işlemimi yaptım

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

rica ederim hocam

M_can_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_can_ ()

Teşekkür ederım üstadim saygilar

3BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sterl, n tl de 15 dakikalıkta yükselen üçgen 8.15 hedefli gözüküyor. hocam şu an yazdıklarım 15 dakikalık grafikler dakikalık grafiklere güven olmaz ama merak ettiğiniz için yazıyorum

M_can_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_can_ ()

Üstadim sterlinin durumu nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam o gün olsun yazarız şimdi sterlin dolarda 1.27 hedefli bir flama gözüküyor inşallah bozulmazda çalışırsa 1.27 ler hedefinde

berk33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

berk33 ()

Hocam son olarak sterlin de dolar paritesini 1.30 ları görüp mu çıkalım ? Yada bu hafta beklentiniz nedir?

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Biliyorum kardeşim sağolasın her daim gönlüne göre olsun bol kazançlar dilerim.

Messimi_Ronaldomu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam siz bilirsiniz 1704.80 i geçmediği müddetçe günlükte obo görünümü var dikkatli olun

Kazanacağız_sabır için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam sizi hatırladım hoş geldiniz. Allah sizden de razı olsun

Messimi_Ronaldomu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kazanacağız_sabır ()

Yorumlarınıza çok değer veriyorum arkadaşlar artık altını satın diye bizi uyarabilirmisiniz yükselen takoz var fiyat biraz daha yukarıya gidebilir dediğiniz için bekliyorum

2BeğenmedimŞikayet

Messimi_Ronaldomu ()

Hocam selamlar inşallah iyisinizdir. Benim eski Nik madagaskarlı idi. Size çok yazardım. Aytaç hoca ve sizin sayenizde gbp den herzaman kazanclı çıktım. Allah sizlerden razı olsun. Insallah bundan sonra yine sterlindeyim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum