Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 03:42:59
EUR 34.9058 03:42:59
USD 32.5361 03:42:59
ALTIN ONS $2329.1000 03:42:59

Grafiği gönderen: Leon_the_professional

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

alone__07 ()

Tamam dır teşekkürler

Leon_the_professional için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

evet aynen öyle ne güzel dua etmişsiniz bize yeter amin cümlemizin inş.

BEYNAS için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Evet cad usd ters parite jpy gibi onda da düştükçe kazanıyoruz
Ne diyeyim Rabbim gönlünüze göre versin tek tek yazdınız işleriniz rast gittsin:)

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Estafurullah dostum.

@alone__07 Direnci şu an için yukarı kırmadı. Ons bazlı direnci kırarsa alırım diğer türlü sadece ne yapacağını izlerim. Ama gram bazlı iş değişir gram bazlı işin içine önümüzdeki süreçte kurda çok ciddi etki edebilir.

2BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

şöle söyleyeyim cadusd ters parite eurusd çıkarken kazanılır eurdaysanız bunda tam tersi duserken kazanılır. grafiktede cadusd aşağı doğru formasyon hedefi var çalışırsa buda cad usd ye karşı değer kazanır. cadtryde w formasyonu var. çalşırsa 4.61 den 4.78 hedefleyebilir.

1BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Rüzgar bey buradan cevap yazmanız bile bizim gibi acemi yatırımcılar için büyük fırsat ve şükür. Az önce baktım grafiğinize çok anlamıyorum ama yazan rakamlara göre ve ok yönüne göre çözmeye çalışıyorum.
elinize sağlık inşallah bereketli yatırımlarımız olur.

0BeğenmedimŞikayet

alone__07 ()

Selamun aleyküm bu grafik dilinden anlamıyorum rica etsem açıklama yapabilirmisiniz olasılıklar için grafiğe göre düşüş olabilirmi demek istiyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

hayrını görün alanda riske girende sizsiniz biz sadece bildiğimiz kadar yazıyoruz. demin bir grafik attım zaten cadla ilgili @Leon_the_professional aras hocam bizden kat kat tecrubeli yatırımlarını zaten yapıyor sizede uyarsa değerlendirebilirsiniz

1BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Çok teşekkür ederim. Biliyorum al- sat konuşulmuyor ben sadece sizden biraz bilgi almak istedim öğrenmek amaçlı. aslına bakarsanız para böyle volatilite yüksek zamanlarda kazanılıyor. Ben de orta vade için bakıyoruz zaten @brave__heart beyle gümüş almıştım Allah razı olsun güzel karımı aldım. Şimdi dw cad dikkatimi çekti bakalım yine de hayırlısı olsun. Alım yaptığınızda paylaşırsanız sevinirim takipte olucam inşallah iyi haftalar..

2BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Merhaba

Ben tl ile alacağım. Ama kimseye alin satın diyemem.

Dolar ile parite yapılacaksa Usd/ Cad düştükçe kazandırır. Çünkü paydada yer alan cad , payda yer alandan usd ye karşı değerlenmekte buda usd / Cad düşüne yol açar . Tabi bu zamana yayılan bir fiyat olabilir. Ben orta vade için alacağım.

0BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Merhaba profilinizde cad ı takip ettiğinizi fark ettim. Eğer bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. ben de takip etmek istiyorum. ama tl olarak almak mı yoksa usd parite etmek mi mantıklı bilemedim. ama şu an elimde bir miktar tl ve usd var. yanlız bu parite jpy gibi düştükçe mi kazandırıyor yoksa parite yükseldikçe mi kazandırıyor? şimdiden teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Yok o eski grafik yeni değil. 2008 yılında benzer bir fiyatlama olmuş onu açıklamak için paylaştım.

@Denizli07 kesinlikle.

sabIrsabIr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabIrsabIr ()

Emeğine sağlık müdür
Eyvallah teşekkürler
Direnç mavi kesik çizgi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Anladım. İlerleyen süreçte petrolün artacağını ve cad/TL değer kazanımı olacağını düşünüyorsunuz.

2BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Merhaba paritesi bence makul. Ben paritesinin düşük olasından dolayı tercih ediyorum.  

Muhtemelen yarın alır kenara koYarım. Orta vade için.  

@Şeker_kız_Candey_ ons şu anda direnç altında yani geçmesi gereken eşiği geçemedi. Daha önceki likitide kr- izin de piyasaya para sürme kararına rağmen düzeltme gelmiş onu belirttim sadece. Ben şimdilik ons altın veya gümüş almadım. Bekliyorum direnci geçerse alırım.

Denizli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Merhabalar.
Brent düştükçe usd/cad yükselir cad/TL değer kaybeder.
Brent yükseldikçe usd/cad düşer cad/TL değer kazanır.
Doğrumu hatırlıyorum. Lütfen teyit eder misiniz.
Kanada dolarını uzun zamandır bakmamıştım.
Sizin profolinizde görünce inceledim.
Parite çok yüksekleri görmüş.
Aslında elinde doları terste olan bu pariteyi takip etse idi. İyi olurmuş.
Benim işlem yaptığım bankada cad yok ama. Diğer hesaplarda var mı bakıcam bir.
Yanlış bilgi varsa düzeltirsen
sevinirim. Herkes bir şeyler öğrensin lazım olur ilerde.
Hayırlı kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Merhabalar. Yeniyim. Bu tablo altının düzeceginimi anlatıyor. Anlatırsanız sevinirim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum