Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0623 22:43:08
EUR 34.5484 22:43:08
USD 32.5005 22:43:08
ALTIN ONS $2390.5650 22:43:08

Grafiği gönderen: TRADERMANT

⭐⭐⭐TRADERMANT ()
Gümüş
Gel gel yapıyor dedim.

14.22 miz saatlik hareketten dolayı 14.17 olarak yerini aldı. Kırılırsa 14.07 tutmaz 13.8x e yol alır. Alımlar kuvvetli geldi gibi.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Faik_can ()

Usta pts gece ansızın düşüş olmaz dimi stop koymadık pişman oldum

TRADERMANT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Orada onsta fazla gösterir bakarsan kardeş.

grds58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

İnvesting de 14.61 gösteriyorda.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

14.47 kapanis

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

14.61 kapattı olumlu o halde hocam.. Doğru mu

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Ne geldi ki abicim biraz daha açık olsanız sorumluluk bana ait

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Üstad gün içi söylediğiniz hedefin üstünde kaldık umarım güzel bir haftaya merhaba deriz sizin varlığınız bu sayfaya müthiş fayda veriyor Engin yorumlarınızı bekliyoruz..

0BeğenmedimŞikayet

Huseyin0640 ()

Tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Kapanış önrmli kardeşim 14.31 altı 13.80

Huseyin0640 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Huseyin0640 ()

Düşüş mu gösteriyor dediğiniz rakam

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Az kalmış şuan 14.270

2BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

İnşallah. Şu hareket dün gelseydi kesin kırar derdim ama şu an sadece izlemekle yetiniyorum. 14.3120 üzeri olsun bizim olsun.

Sharpmark için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Hocam kesinlikle haklı 2.50 düşüşünü sırf buradakiler linç etmesin diye söyleyememişti grafiğine bakmıştım ama o zamanlar hiç anlamıyordum terste kaldığım günden beri her şeyi sorguluyor artık öğrenmeye çalışıyorum bir ay öncesinde hedefin çok alt sıralar olduğunu dile getirmişti hocamız emeğine sağlık hocam sizin çalışmalarınızda kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Sharpmark ()

umarım kırmaz aşağıya eğer kırarsa toparlanması uzun sürer mi üstad

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

En azından tahmininiz ne yönde üstad onu söyleseniz

4BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Analiz sonucu net gördüğüm zamanlarda rakam ve tarih verdiğimi iyi bilen en az 1000 kişi çıkabilir şu an. Bu konuda rasyoyu da değerlendiriyorum elbette.

ayhan_akel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dalrs ()

2.95 ten alınırmı sorumluluk bana ait

1BeğenmedimŞikayet

ayhan_akel ()

Hocam bir ara bu işin ağaları yöne karar verir diyordun. Sence bu ağalar yani bu işin rasyosuna yön verenleri, bu yapmış olduğun teknik analizlerinden, geleceğe yönelik ne halt yiyeceklerini önceden anlayabiliyormusun.

0BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Ben tercüme ediyorum merak etmeyin. Oradaki çizgilere falan çarpıyor film gibi :)

Dalrs için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Kırarsa gider. Tek şartı bu. Buradan destek alırsa bugün verdiğim 14.3120 üzeri haftalık kapanış kafi önümüzdeki hafta için yeterli olacak

Sharpmark için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dalrs ()

Grafik okumayı bilmiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

üstadım mektup adrese ulaşıyorsa nasıl gitiği mühim değil. teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Sharpmark ()

şu durumda gi, der mi oralara

2BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Bizde grafikler sabit hocam. Çizgilerin yeri her yeni fitile göre zırt pırt değişmez :)

son_veda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Sanırım ağlarına yenilerini eklemek istiyorlar hocam ben öyle anlıyorum şahsen zRarkes yapıp beklemedeyim yerini sağlam etmeyene kadar alım ya da satım da yapmayı düşünmüyorum 4/1 elde var düşerse yada yükselse de üzülmim diye bilmiyorum Hocam siz ne düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Buradan dönüş beklermisiniz üstad.. yoksa yeni desteklere gidermiyiz

0BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Hocam gayet açık yazdım. 14.17 kırılırsa 13.8x

Altinseverr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

like. emeğine sağlık üstadım yalnız bu çizimmi inş cetvel yerine pergel kulanmışsındır :)

0BeğenmedimŞikayet

Altinseverr ()

hocam ne demek bu. düşüş devammı edecek yani nereye kadar düşecek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum