Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0927 05:25:29
EUR 37.3969 05:25:29
USD 34.2832 05:25:29
ALTIN ONS $2656.5450 05:25:29

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

gümüş onsda çok kritik saatler bir tarafa kırılım gelecek bugün. kırılım yönüne göre yukarı aşağı çizgiler çizili pembe ile. şu an yukarı kırılıma daha yakın ama ben stresli bekliyorum. düzeltme beklentim hala geçerli çünkü

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Bende kardeşim

Geluzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geluzm ()

6.50 ye yaklaşırsa satmayı düşünüyorum

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim zamanlaman süper sıkıntın boşa degilmis

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Aldım kardeşim gümüşle aldım :)

Geluzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geluzm ()

Kardeşim bir miktar dolar aldın mı sende dün 6 38 lerden

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Ay sağolasın

koc24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

koc24 ()

31.1 ile carp

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim benim alimin 0455 yani gumuste kaça takabul ediyor 13 leremi bir hesaplasan

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

rahatım kardeşim. zararımız fazla zararkesler ile ortalama düşürüyoruz. az bekleyeceğim izleyeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Rahatsan tamam ozaman strese gerek yok. okuyorumda işte 2900saglam oldu falan diyorlar ama py ler herşey yapabiliyor yani destek direnç dinlemeden bu gümüş aşağı gidiyor üstelik zarar kes yapmama dahi izin vermiyor

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ÇOK STRES yaptırdı bana. çok rahattım ama gümüş spekülasyonu çok fazla darlandım vallahi. bende %65 çıktım. %35 kaldı. onuda 3.06 emir girdim. düşecek gibi olursada 2.95 civarı zararkes yapacağım. şimdi rahatım artık. darlandırdı beni epey

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim niye sattın gumusleri

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

On numara çalışma tebrikler anlık kırmızı yı geçmiş yeşil. :))

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim ben 2 gündür düzeltme dedim hala düzeltme diyorum ama stresle aldım 2.97 den dün. eğer dolar OBO çalışmaz ise şu an gümüş ons güzel gidiyor. yok çalışır ise ve 6.3750 kırılır . se ben aldığımı 2.95 civarı zararkes yapar beklerim. 3 saat önce durum kötüydü gümüş için. şimdi biraz daha nefes aldı. şu önümüzdeki saatler kritik

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Uzman kardeste düşüş ihtimali yüksek diyor bakalım ne çıkacak

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kaça kadar düzeltme bekliyorsun kardeşim sen

0BeğenmedimŞikayet

ozdemir_85 ()

Aynen ucgen formasyonu gibi gidiyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum