Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 00:00:28
EUR 34.7956 00:00:28
USD 32.3870 00:00:28
ALTIN ONS $2303.5450 00:00:28

Grafiği gönderen: WAANTEED

⭐⭐WAANTEED ()
Dolar

Mavi mi kirmizi mi gorecez. Bence kirmizi kazanacak :) ytd.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

Uğur kardeşim mavi tepki verdi :) kırmızı verseydi yükseliş daha sağlam olurdu şimdi ise RSI deki üçgene sıkışıp aşağı kıracağını düşünüyorum :) ytd.

Ugurcansrbs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

aynen dediğin gibi olmuş kardeşim foto atacam bak

0BeğenmedimŞikayet

aycor ()

Cesaret edemedim belki düşürürler diye ama yine aynı şekilde imkân sundu helal olsun değerlendrdin

0BeğenmedimŞikayet

aycor ()

Eyvallah abim Allah razı olsun peki şuan alım uygun mu biraz gevşer mi sizce bekliyimmi

0BeğenmedimŞikayet

Ugurcansrbs ()

Evet dün 2 kez alım fırsatı verdi bende al- sat yapıyorum 3gündür 6.38direncini kıramadı bu yüzden bana almak için ilham verdi 6.40tan aldım ufak bi risk almak size kalmış 6.365a stop koyarsanız düşşe bile çok fazla bekletmez diye düşünüyorum

aycor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aycor ()

Dolar al sat yapacam da burdan alınır mı acaba gün içinde satmak için dün fırsat verdi de yapmadım

1BeğenmedimŞikayet

Ugurcansrbs ()

Önce mavi çizgiye mi gidiyor ufak kıpırdama var sanki :)

WAANTEED için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

Rsi vadeyi dolduruyor gibi bakalim bu kirmiziyi kac kez daha dener izleyecez :)

1BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

Tabi 6.25 e kadar yolu olur ama ons onu telafi eder bu aralar negatif kolerasyon takiliyorlar hayirlisi izleyip gorecez iyi geceler kardesim :)

0BeğenmedimŞikayet

Emre7756 ()

Hiç düşecek gibi durmuyor kral

0BeğenmedimŞikayet

Ugurcansrbs ()

Ama 6.38 altı gerçekten ürkütücü gibi duruyor hayırlı geceler kral (:

WAANTEED için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

:) hayirlisi

0BeğenmedimŞikayet

Ugurcansrbs ()

Mavi yansın önce eldekileri cıkaralım sonra kırmızıya geçebiliriz :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum