Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 16:57:53
EUR 34.7762 16:57:53
USD 32.4457 16:57:53
ALTIN ONS $2340.7150 16:57:53

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar bu da sterlin tl de oluşan fincan şimdi kulp oluşursa 7.70 lere çekilebilir sonra hedefine 8.08 lere gider

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Boss2534 ()

Bozuk sterline geçeyim mi nereye kadar gider sizce sterlin

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam o zaman 1.27 altı uçurum diye yazmıştım nedeni destek drenç yoktu 200 günlüklerin altına düşmemesi gerekiyordu. düşerse nerede duracağı belli değildi. her düşüşte o şelaleciler gelir alışık olmamız lazım onlara

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

racul ()

Hocam fincan formasyonu çalışmaz yukarı giderse tepe hedefin nedir 8. xx ler görme olasılığı varmı

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam dolar endexi iyi görünmüyor doların düşmesi normal

Boss2534 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Aynen öyle Akif hocam o dönem eksikliğin yoğun hissedildi. Site de enteresan şelaleçi bi güruh hasıl oldu bi anda. Bende haliyle telaşlanıp “ Çağırmazdım Acil Olmasa” yazdım. Maalesef evet 1.3X-1.14 lere düştük. Neyse ki sterlinde sizin dönmeniz ile beraber :) toparlanmaya başladı. İnşallah yeniden 1.3X lara hatta daha yukarılara çıkarız. Selam ve dua ile..

0BeğenmedimŞikayet

Boss2534 ()

Hocam dolarda terse kaldım dolarla ilgili analiziniz var mı yardımcı olusanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 15 martta sınavım vardı sınav öncesi ekranı kapattım kafam burada kalmasın diye ekranı hiç açmadım o süre içinde sen o ara yazmışsın acil diye ama ben hiç görmedim. döndüğümde 1.20 lere gelmişti sterlin. umarım beni anlayışla karşılarsın

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Semacan ()

Tsk bilgilendirdiginiz icin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

eyvallah hocam sağolun sen sormadan tam o konuyu yazacaktım ki sen sordun sterlin çok güçlü ise kulp oluşmadan çanak formasyonu çalışır ki işte o zaman çok güçlü olduğunu anlarız.

Semacan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Semacan ()

Tsk ederim akif hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

Ncm34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 7.70 e çekilmeden gidebilir o zaman çanak formasyonu çalışır yok geri gelirse de kulp oluşur fincan kulp formasyonu oluşur. şu an ne yapacağını bilmiyorum yarın belli olur

Semacan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ncm34 ()

Teşekkürler bilgilendirme için, emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Semacan ()

Hocam 7.70 cekilmeden gitmez mi

0BeğenmedimŞikayet

Besa_bes_ ()

İnşallah 7.70 e olurda gelir ise bir parça daha gireceğim yoksa arkasından bakacağım galiba

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah sağolun hocam

Besa_bes_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam az önce sterlin dolarla ilgili ilgili grafik attım. harika görünüyor inşallah bozulmaz bir aksilik olmaz

Besa_bes_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Besa_bes_ ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Gbp/Usd da durum nedir Akif hocam. Emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

HalilEuro ()

Usta, Sterlinde neden sert hareketlenme var?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum