Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:11:05
EUR 34.8238 05:11:05
USD 32.3379 05:11:05
ALTIN ONS $2301.8900 05:11:05

Grafiği gönderen: argentum

⭐⭐argentum ()
Gümüş
günlerdir abd borsası diyorum durmadan. gümüş için önemini alt grafikte görebilirsiniz.
mavi Dow Jones endeksi , sarı gümüş ons. yaptığı dip ve tepki yükselişindeki korelasyon dikkatinizi çekmiştir. abd borsasındaki yükseliş devam etmeli gümüş için.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kuafor35 ()

Zaten 4lu ortaklar 4 lu grafikde aynı düşüp çıktığını görülebilir

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

yön tayininde pek tekniğe bakmıyor gümüş şu ortamda bence. haber akışına bakıyor. seviyeler grafikten yön tayini haber akışından bu salgın geçene kadar. bence.. ytd :))

Cpt_Safa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

Hocam 2.4x. lere kadar salar bu bisalarsa. Günlük grafik düzeltme istiyor sanki.

argentum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Aynen kral

Eses58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Eywlh kral ins dahada etkiler

0BeğenmedimŞikayet

Eses58 ()

Kardesim bankalar alıp sattırmıosa onlarda kestiremio neolcagını emin ol

Ladree için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Ins ama oyle bi durumdayiz ki. karamsar olmamak icin ne yapack kestiremiyoruz bende o gorusteyim ama sunamiyorum goruslerimi

Eses58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

o sayede ayakta duruyor hala. bugun ki işsizlik verisi ne çok yüksek ne çok düşük geldi. bekleniyordu. ama yeni destek paketi için de yol açtı hükümete. o da fiyatlanıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Serçelenğ ()

Zaten Gümüş teki düşüş amerikan borsasıyla paralel oldu çıkışta aynı şekilde olacak tor

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

hayır neyse o çok önemli değil, en soldaki yükseliş borsa destekli gelmemiş ona dikkat çektim.

0BeğenmedimŞikayet

Huseyin0640 ()

Tşk ederim sağolasın bı like size

0BeğenmedimŞikayet

Eses58 ()

Eder parasal genişlemeye yatırımcı bu fiyattan gümüşü kapması lazım Çin ilk 2 gün yedi gümüşü resmen

1BeğenmedimŞikayet

argentum ()

henüz beklemiyorum kardeşim, ABD tarafındaki gelişmeleri takip etmek lazım. borsada yükseliş devam ederse sorun yok. bir iki kırmızı günlük mum borsada yeni satış dalgası tetikleyebilir.

Huseyin0640 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Teşekür ederim kardeş Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Abd iyi bir para akisi olacakya bu etki etmezmi kral

1BeğenmedimŞikayet

Serçelenğ ()

Aynen bende öyle düşünüyorum Amerika toparlanamazsa geriye doğru bir düşüş riski var

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

tabi ki. sabah da yazdım kaç gündür yazıyorum. ABD borsası yeni satış dalgasına girerse gümüşte yeni dipleri gösterir bize. o tarafı çok iyi takip etmek lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeş grafikte yükselmenin yanıltıcı oldugunumu söylüyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Huseyin0640 ()

Argentum düşüş mu bekliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Borsadaki düşüş devam ederse ozaman gumistemi nasibini alır diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

kesinlikle. ayrıca grafiğin başındaki yükselişin de spekulatif balon olduğu ve kalıcı olmadığı görülebilir.

Serçelenğ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serçelenğ ()

Sanayi metali oldugunu gösteriyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum