Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0696 17:00:42
EUR 34.8015 17:00:42
USD 32.5128 17:00:42
ALTIN ONS $2320.5250 17:00:42

Konu: 26 Mart 2020, Gram Günlük Grafik

Günlerdir ons 1700 e çanak yapmalı diye kafa patlatıyorduk, gram grafiği pek sağlıklı olmaz ama aynı fiyat hareketinde çanağı misler gibi yapmış kulbu kalmış :)

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Özcan_Bozkurt ()

slm gram nezaman 317.320.323. olur

1BeğenmedimŞikayet

farukztrn ()

Rica ederim usta hakedenlet hak ettiği yerlere gelsin

ilker41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Teşekkür ederim hocam.

farukztrn için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

farukztrn ()

Arkadaşlar özellikle böyle grafik çalışanlara ve bilgiler verenlere sizlere yardımcı olanlara güzel ve beğendiğiniz yorumlara lütfen beğen hakkınızı kullanın ve yorumu beğenin haklar boşa gitmesin.

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Yani kulp olunca yukselecek mi? Grafikdne anlamiyorum da hic :(

2BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Üstadım bu grafik çok sağlıklı değil. Çanak olmaz diyen arkadaşlar vardı onlar için paylaştım :) beklenen fiyatın biraz düşerek tekrar aynı seviyeye veye biraz daha üstüne atmasıdır.

Sesele için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Bende günlerdir takip ediyorum altın alacagım ama cesaret edemiyorum bekleyeyim mi yani

0BeğenmedimŞikayet

Sesele ()

Kulp yapilirken ve sonrasinda ne olur hocam

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Yani ons o kadar çıkmamış ama usd desteklediği için terste kalanları kurtarmış, şimdi herkea fiyatın salmasını bekliyor demek :)

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YakupAmca ()

Gelir gibi duruyor hocam, şimdiden afiyet olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

:) hocam usd çok güzel omuz attı terste bir parçam kaldı onu kurtarırsa benjoya çay ısmarlarım :)

YakupAmca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Nedemek yani

0BeğenmedimŞikayet

YakupAmca ()

Bu çok ağır oldu hocam :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum