Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:26:00
EUR 34.9839 20:26:00
USD 32.2051 20:26:00
ALTIN ONS $2414.8350 20:26:00

Grafiği gönderen: Leon_the_professional

Sıkıntı şundan kaynaklanıyor.

Fib direncine takıldı.

4 H histogram sıfıra dayandı. Macd sinyali aşağı kesecek gibi.

Fisher 4 h yukarıdan kesme yapıyor.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ulubatlihasan1 ()

Hocam selamün aleyküm hayırlı sabahlar, 3e geliyor ama geçemiyor bir türlü, sizce geçme potansiyeli var mı, yada 2.80 lere falan iner mi

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Yanlışlıkla bu sayfaya düşmüş.

Leon_the_professional için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Konu: #19468115 Grafik detay ve yorumları

Dibe göre de % 27 ons artmış. Aynen mevzu gümüş işte Ele avuca sığmıyor ki. @brave__heart haklısın dostum.

Bendeki cesarete de bak platin - gümüş - gbp üçlemeye bak. Yetmez gibi bir de viopta işlem açtım ayrıca hisse aldım. Dolarda fazla kaldık galiba :)

Gidip bt- cn alsak daha az riskli :)

https://altin.in/leon_the_professiona l

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Dibe göre de % 27 ons artmış. Aynen mevzu gümüş işte Ele avuca sığmıyor ki. @brave__heart haklısın dostum.

Bendeki cesarete de bak platin - gümüş - gbp üçlemeye bak. Yetmez gibi bir de viopta işlem açtım ayrıca hisse aldım. Dolarda fazla kaldık galiba :)

Gidip bit- coin alsak daha az riskli :)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw dedim şimdi gelmemiştir yorumlar dusmuyor ayıp olmasın

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Gördüm Başkan, tşk ederim.

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

sana cvp yazdım en son ama çıkmadı sanırım

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Kesinlikle, konu gümüş olunca 3 değil 5 ölçüp bir kesmek gerekiyor. Bu kadar kolay 2,40'tan 3,05'e geldi, gün içinde Rüzgar'a da yazdım halâ bir sıkıntı var bu kadar kolay olmamalı günlük düzeldi hadi bastır yu
karıya ama yedirmezler diye, bir tur daha attırabilirler. Benim de takibimde, görüşmek üzere...

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

abi buna titanic diyolar işte birazdan da yukarı yaparlar o macd bş öle bi böle yaparlar tam buluşturup çekerler bazen işte bunla konusman lazım dertleşmen 6. hissine güvenmen lazım dvm dvm:)

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

4 h sıkıntılı. Durma göre bakalım gerekirse 2,87 TL den aldığım parçayı satarım.

Günlükte tam pozitife geçme üzere. İşte getirdiler fib direnci önünde bunu yapıyorlar çık işin içinde çıkabilirsen. Ya 4 H sineye çekecek yada kısa metrajlı macera arayacağız.

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Çok kısa vade de yine Ters bayrak var, sıkıştı aşağı kırarsa 30 pip inme görüntüsü mevcut ve senin tez'ini destekler üstad.
Eline sağlık, hayırlı akşamlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum