Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0651 09:12:46
EUR 34.7417 09:12:46
USD 32.5968 09:12:46
ALTIN ONS $2384.1000 09:12:46

Grafiği gönderen: Özgürcük

⭐⭐Özgürcük ()
Dolar
dolar da beklentilerim bu yönde

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

OMERG ()

Neyse kardeşim uzatmaya gerek yok çok farklı konuşmuyoruz ufak nuanslar var.

Dolaress için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolaress ()

arkadaşım sorun burada başlıyor kişi zaten inandığını yazıyor ama peşinden gidip gitmemek sana bağlı kimse kimsenin hesabına girip alım veya satım yapmıyor neyin vebali

OMERG için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OMERG ()

Bence sonuna YTD değil yatırım tavsiyesidir yaz. Tanımadığım insanların peşine takıldığı yok. Sadece kendinden çok emin konuşanlar var. Bu insanların peşine takılacak çok insan vardır. Vebal almasın. Birçok yorumcu gördüm daha oturakli ve yorumlarında siz bildiğiniz gibi yapın bu sadece benim yorumum yanilabilirım diyor. Bunu demekte ne sıkıntı olabilir ki

Dolaress için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolaress ()

ytd olunca herşey farklı mı oluyor? tanımadığınız insanların peşine takılmayın ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yujiro ()

hocam sen de gördüğünü söylüyorsun, her şeyi bilsen insan olmazsın zaten :) biz senin değerli yorumlarını takip ediyoruz her zaman

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

hatta soyle diyim burdan doner ise daha pis duser ikili tepe yapmis olur

2BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bak orda dusecegi tarih var dostum siz istiyonuz ki her dedigimiz hemen olsun ayrica ytd filan deneme grrek yok brni takip edenler bilir. teknik ogrenin derim her zaman insaniz seseriz de beseriz de
sen rahat ol ben vebalde iftira atmaktan daha cok korkarim

-1BeğenmedimŞikayet

OMERG ()

Sayin @Özgürcük en son 4 gün once israrla sordum dolar 6.06 ya gidiyor dediniz ve grafikte gosterdiniz. şimdi 6.60 à geldi. Hiç YTD gibi bir kelime dahi kullanmiyorsunuz. Vebal almayin

0BeğenmedimŞikayet

OMERG ()

Hocam beklentiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

J0KER ()

Şimdi obo mu:)

J0KER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

J0KER ()

Tabi 6.43 ün altına sarkarsa? Sarkmazsa obo iptal. Abd verileri önemli sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

sessiz38 ()

Mantıklı gözüküyor hocam aynı dusuncedeyiz ama bu ortamda tutarmi bilmem

7BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

buraya gidiyor bence

0BeğenmedimŞikayet

OMERG ()

@ özgür bey lütfen cevap verir misiniz? Grafiğinize göre c ye mı gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

OMERG ()

@Özgürcük şimdi b dalgası bitti c ye mı gidiyor yani

0BeğenmedimŞikayet

A_Karaca ()

Hocam, Çalışmanız için teşekkür ederim.4 saatlikte 6,49 kırması durumunda hedefiniz neresi olacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Tesekkurler bilgilendirme icin. Altin alimi yapmiyorum o zaman c35 gram var yolluyorum o zaman.

0BeğenmedimŞikayet

Ramazan_21 ()

Tesekkurlerimi sunarim hocam saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

var dün atmıştım aynen o grafik devam zaten sürekli grafik yapmak kafa karıştırır ne zamanki bozulur kanal destek drençler o zaman grafik güncellenir :)

Ramazan_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ramazan_21 ()

Ons icin calismaniz varmi hocam

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

burada A yı kısa kesti buda obo yapıyor demektir obo yapması mevcut durumdan daha kötü bence 6.19 6.49 u kırmaz ise ustunda 4 saatlikte tutunamaz ise dönüşü 6.29 minimum olur

0BeğenmedimŞikayet

De_Papel ()

Biz hangi dalgadayız.

0BeğenmedimŞikayet

yavuz_37 ()

bencede hatta 6,12 bile olabilir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum