Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 15:31:36
EUR 34.8238 15:31:36
USD 32.3379 15:31:36
ALTIN ONS $2301.8900 15:31:36

Grafiği gönderen: Kerembulut

Beklentim böyle arkadaşlar.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LuckeC ()

6600 lere düşüş Yaşar mı kerem bey?

0BeğenmedimŞikayet

Deryaaa ()

Şu adam üyelikten istifa etse de kurtulsak komple :) :) kendimi bildim bileli istifa edicem diyor ederken göremedik :)

NONSERVEAM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NONSERVEAM ()

hadi bak işine ya avukatmısın git sen takip et niye almadın o zaman bu kadar kazandırıyorsa körü körüne tutulmuşunuz

Eymmee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymmee ()

Hiç sıkıntı yok sen dert etme. Sen almazsın zarar etmezsin. İnsanları karalama yeter.

0BeğenmedimŞikayet

NONSERVEAM ()

Peki güzel kardeşim sen o zaman 7300'de al 6950'de stop oldun. İzliyoruz..

0BeğenmedimŞikayet

Eymmee ()

Hep kazansak parayı koyacak yer bulamayız. Sana göre başarılı olmayabilir. Bana göre başarılı. En azından stop seviyesi veriyor. Çok zarar etmeni engelliyor. 2 ay içinde bende çok takip ediyorum ipten aldığı anlarda oldu. Çok kısa al şartlarda verdi. Ben genelde başarılı buluyorum. Burada grafik ve analiz yapan 5 kişi vardı birini kaybettik. Kalan 4 üne sahip çıkalım. Yoksa burada harbi kumar oynarız.

0BeğenmedimŞikayet

NONSERVEAM ()

Tamam kardeşim o zamanlar kazanmış olabilirsiniz ama son 2 aydır ben gözlemliyorum açın sizde bakın sağlıklı değil siz kazanmışınız bende kaybettim. Mesala 2 ay önce olduğu gibi dün de yanlış yönlendirdi. O zaman yükseliş trendine girmiş ve kazanmışınız allah daha çok versin

0BeğenmedimŞikayet

Mytime ()

Rvn hakkında ne düşünüyorsunuz

Blacksin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymmee ()

Bende şöyle söyleyin. Geçen sene BTC 8k civarıydı. İsim de vereyim gözlerim dolar dı sordum alayım mı diye yükselecek diyordu al dedi ve 14 k ya kadar çıktı. Al dediğinde direk 1,5 k yükseldi. Bunlar olabiliyor bu işin garantisi yok. Sizde fazla etkilenmeyin. Bu işe giren bilirki karda zarar da kardeştir

0BeğenmedimŞikayet

NONSERVEAM ()

Neden kinim olsun açıkladım durumu neden olduğunu

0BeğenmedimŞikayet

NONSERVEAM ()

evet öyle yapın daha iyi olur

Kerembulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

Baskan sen gonder grafiklerini. Ellilot calismani merak ediyorum. Ayrintilida anlatirsan sevinirim. Ellilot merakim var.

Kerembulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymmee ()

Burada yorum yapan insanlara bu kin neden. Kardeşim okuma engelle. Ama yorum yapanada okuyanada saygılı ol

2BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Dostum kimsenin egosunu tatmin etme gibi bir durum söz konusu değil burada yorum yapmayı da kestim zaten gereksizlerin muhabbetini çekmemek için grafiği paylaşırım kendi çalışması ile pekiştirmek isteyen arkadaşlara.

Göndermiştim daha önce grafiği gerçekleşti şimdi yeni grafik gönderdim bu da gerçekleştiğin de bir sonra ki grafikte nasıl hareket edeceğine dair yeni bir grafik gönderirim.

Faydalanmak isteyen açar grafiği bakar.

0BeğenmedimŞikayet

Eymmee ()

Amacınız ne söyleyin bilelim bilmediğimiz bir şeymi var

0BeğenmedimŞikayet

NONSERVEAM ()

Bu ikisi mi biliyor sen bunların açtığı işlemlerle söylemlerle hareket et bak ne oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Eymmee ()

Ne istiyorsunuz anlayamadım. Burada her insan görüşünü paylaşmakta özgürdür. Siz neden bu sitedesiniz. Her şeye boş bir yorum. İnsanlar paylaşım yapmakta özgür. İsteyen alır isteyen almaz. Sende okuma bu yorumları yada hiç girme buraya. Bir kaç işi bilen kaldı onlarıda boş yorumlarınızla kaçırmayın.

5BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Arkadaşlar daha önce bu grafiği göndermiştim.
Çalışmalarınız ile pekiştirin diye şimdi ki grafik beklentinin ne olacağı yönünde bir grafik.
Şu gerçekleşen formasyon bir Diyagonel formasyonu ve diyagonelin yükselen trend çizgisi aşağı yönlü kırılmıştır.
ortalama düşüş beklentim 5745 ile 4880 arası bir şey olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

@Blacksin
Haklısınız giriş noktam 5600 seviyeleri orada kırmızı ve yeşil dikey olan bir dikey dikdörtgen var yeşil alanın tepe noktasına kadar yani mavi dikdörtgenin yakını yada içine kadar yükselme bekliyorum.
Elliott dalga prensibine göre yükselme devam ediyor ama bunun hala bir ABC mi yoksa itki mi olduğundan emin olmak için 8200 seviyelerinin üstünde günlük ve haftalık kapatma yapması gerekir eğer itki değilde düzeltme ise 8000-8200 seviyelerinde dönüş olur ve düşüş devam eder.

0BeğenmedimŞikayet

Kaan14531995 ()

Anltam olarak hedefimiz ne kerem dostum anlayamadım

1BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

Bundan kac kisi ne anlar hocam :) azici ac konuyu.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum