Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 15:30:50
EUR 37.6173 15:30:50
USD 34.2604 15:30:50
ALTIN ONS $2653.7800 15:30:50

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Göreve çıkıyorum, yorum yapmaya vakit yok.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

iyikiM ()

O kadar net ve anlayacagim dilden yazmışsınız hocam. emeginize saglik

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemiprof ()

Usta doları eroya çevirince vergi kesiliyordu?

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

@tarbaz5161 Ben de sizin gibi düşünüyorum. Elde birkaç parça gümüş ile bekliyorum. Kâr olunca eldekileri çıkiyorum..
Nabi nin Nabi tarafından söylenen; "Sana takdir olunmamış rızık ele geçmez; sana ayrılmış olan da asla başkasına gitmez. "sözü çok severim ve ne zaman aç gözlü olsam aylarca terste kalıyorum. Allah size de hayırlı riziklar varsın...

0BeğenmedimŞikayet

bolkazanc_ ()

Canımm Tabraz abim..
Ne güzelde cevaplar soruları tek tek kalbi güzel kendi güzel. Her saat seni okuyorum. Altın alım için bekliyorum. :)))

0BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

Yok ustam iki defa 330lardan yakalandım bu sefer yakalanmamak için sattım ama bu sefer durum farkli sanki doların seyri garip ısrarla yukarı zorluyor ayrica size kimse bir şey diyemez fedakarlik noktasında zirvesiniz, diyen de halt eder:))(

0BeğenmedimŞikayet

Fosfosil ()

Hocam ben oranın geleceğine inanıyorum beklenti

0BeğenmedimŞikayet

Emcekare ()

Adamlar 348lerden almaya basladi

11BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

O yorum da üçgen formasyonu üst direnci 319 du , yukarı yönlü kırılınca 352,22 hedefi oluştu.
Şayet üçgen 3,045 desteğini aşağı yönlü kırmış olsaydı o zaman 271 olacaktı , şu an öyle bir beklentim yok.
Ancak, oyun kurucular terse düşürmek isterse , burdan değil 271 e , 257 ye bile düşürürler bunuda zamana yayarlar ; düştükçe zarara sattırırlar , yükseldikçe aldırırlar.
Uzun zamandır gram düşüyor , çok bekletmeden yeni zirveye gidiyor, insanları öyle alıştırdılar ki 340 gelse çoğu kişi almaya hazır, böyle bir senaryo da sitenin hali ne olur düşünmek bile istemiyorum.
Yukarı da yazılanlar bir beklenti yada formasyon gereği bir tahmin olmayıp, senaryodan ibarettir.
Yatırım Tavsiyesi Değildir.

ben_bu_işi_bilmiyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Frdngn ()

Gramda 320 /330 mu seviyeler ne zmaan gelir var mı bir öngörünüz ? Bizde 330da sattık şimdi bakakaldk.

0BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

Bir dönüş olursa Ustam 271 lere kadar yolu mu var camcı usta da ilk parcayi 271 den alırım demişti geçenlerde anlam verememistik

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Selamlar usta. Şuan TL de olanlara ne önerirsiniz. Teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

Northwest ()

Emeginize sağlık.. bir çok yönden faydalı oldu.. teşekkür ederiz..

0BeğenmedimŞikayet

Elce ()

Emeğinize ellerinize sağlık bir like da benden

0BeğenmedimŞikayet

aktay_16 ()

Ağzına sağlık efendim
Like :)

10BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt yorum daki grafiğe ait yorum, son zamanlarda formasyonlar sonucu oluşan beklentiler çok çabuk geliyor, orta vadede gelmesini beklediğimiz 352,22 bugün gerçekleşti.
İnşallah Gümüşteki orta vade beklentimiz de kısa sürede gelirde , zarardakiler bir an önce çıkar.
tarbaz5101 yorumu (1 hafta önce)
292 ye iğne atması 16 Mart'taydı. Zaten 4h ve 1h de böyle bir düşüş görülmedi en fazla 298,60 lara sarktı, bizde o arada 299,88 den alım yaptık, ancak o alımı elde tutmadık oda ayrı bir konu. akşamlarıda al- sat yapabiliyor olsaydım 309, X dan sattığımı aynı gece alttan alma şansım olurdu.
Cuma günü Pazartesi gününü belirterek yukarı yönlü harekette Ons'ta sıkışma yaşanacağını paylaşmıştım.
Dünde Gramda üçgen vardı , dünkü günlük mumun bulunduğu yere üçgeni, n kırılma noktasından bir beyaz çizgi çektim çok dikkatli bakmayan göremez, beyaz çizginin ucu 352 de kırmızı direnç çizgisi vardı,
Üçgenin alt kırılma noktasından da aşağı yönlü bir beyaz çizgi vardı, o çizginin ucuda 271 e dokunuyordu.
Şimdi hemen 352 ye mi gidiyoruz diye sorular gelebilir, önce formasyonlar oluşur, ancak öyle 3-5 günde gelecek diye beklentiye girilmez, hedefler orta vadelidir.
333,80 üstü kapanış olmadan yukarıları konuşmak doğru olmaz. Şimdilik 292 gibi bir beklentim yok ancak, bu sevyelerden gelecek bir geri çekilmede 313 lere kadar sarkma ihtimali olabilir, dünki üçgenin kırılma noktasından 332, X lere hızlı bir yükseliş oldu buda ilk etapta 319 lar önemli destek olabilir diye biliriz.
Gram günlükte 323,56-335,66 yatay bant aralığındadır.

Fosfosil

https://altin.in/tarbaz5101/18

0BeğenmedimŞikayet

Seldaozgani73 ()

6.18 den 1.5 yıldır tersteyim. Yorumlarınızı önemsiyorum. Gramda sizi takip ederek cok sükür kazanabildim. Dolar icin tavsiyenizi almak isterim. Parçalımı yoksa full satmalıyım

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Değerli bilgileriniz içi çok teşekkür hocam

0BeğenmedimŞikayet

Duhan21 ()

Hocam merba platin için düşünceniz görüşünüz nedir bi çakışmanız varmı müsait olunca tşk.

0BeğenmedimŞikayet

Kamil52 ()

Esen kalın.

0BeğenmedimŞikayet

Arrdaa ()

Grafiği okuyabilen varsa bi yorum lutfen

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Hayirli gorevler. Allah guc kuvvet versin

0BeğenmedimŞikayet

Murat4525 ()

Mübarek 2 cümle yazsaydin bari

0BeğenmedimŞikayet

psikolog58 ()

Birde anlayabilsem?

0BeğenmedimŞikayet

Sahin289 ()

Ustam ons gün içinde ne olur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum