Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:15:31
EUR 34.7882 05:15:31
USD 32.2960 05:15:31
ALTIN ONS $2308.9550 05:15:31

Grafiği gönderen: Black_eaglE

⭐⭐Black_eaglE ()
Gram Altın

Evet arkadaşlar; Black abiniz yine yanılmadı Allah'a Şükür ve bir nokta atışı daha patlattı :)
2 gün önce bu grafiği paylaşıp Altın /Ons flama yaktı dedik, hedefi 1681 dolar dedik.Sallamadık, hedefimizi grafik ve yorumla sağlam temellere dayadık.Yine, hedef gelmez şuan sanmıyorum diyenler oldu.Fakat teknik yanılmaz :) Alt yorumda da 330,35 hedefini verdik ve o da nokta atışı geldi çok şükür.EEE Like rekoru gelmezse o da sizin ayıbınız olsun ; )

Gram Altın için Black_eaglE (15 saat önce) Cevap Yaz
324,30 direncini geçti, kalıcı olursa 327,55 ve 330,35 hedefli olur. Şu an bu hedefler ihtimaldir. Bu geceyi bu direnç üzerinde kapatırsa yarın hedefe direkt gider

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Işık_06 ()

Bkack_esgİE teşekkürler emeğinize.. size çok ihtiyaç var..

4BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Dostum Allah kelamları söylüyorsun fakat Sadece senin selamın alınsın istiyorsun. Ama selam almıyorsun.
Evet senin teknigini begeniyorum bunu inkar etmicem.

Fakat kibre düşüyorsun dikkat et. Yanlış anlama beni sana gölge düşürmek için söylemiyorum bunları.

Bırak zaten bir selam demenle like butonunu patlatıyor takipçilerin. Bu grafikle patlatırlar zaten. Şuan sen kendin istedigin için kibre düşüyorsun. Mümin kardeşin olarak uyarmak istedim. Özel msj atamadığımız için buradan yazmak zorunda kaldım hakkını helal et yanlışımız varsa. Yinede tebrikler dostum.

1BeğenmedimŞikayet

desmond34 ()

Tebrikler, düzeltmeyi 1681 den bekliyorsunuz sanırım. ve kaça kadar bir düzeltme bekliyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Ben yeni yatırım yapmaya başladım bilgi kirliliği çok fazla bana yardımcı olabilir misiniz? Dün burdaki yorumlardan korktum 322,75 ten aldığım 32 gram altını 323.00 den sattım malesef

0BeğenmedimŞikayet

KeremErhan ()

ne zaman üstadım

Quinarex için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Üsküdar_82 ()

Ne kadar like hakkım varsa size Beyefendi. Hakediyorsunuz. Başarılarınız daim olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Quinarex ()

@Black_eaglE sizce ne zaman 340ı görür?

0BeğenmedimŞikayet

72veysi35 ()

Üstadım peki gidişat nasıl elimizdekileri satıp düşmesini mi bekleyelim yoksa daha yükselir mi ? Düşüş gözüküyor mu düşerse nereye kadar düşer

1BeğenmedimŞikayet

KeremErhan ()

tebrikler kara kartal senden ders almak lazım :))

1BeğenmedimŞikayet

gain_time ()

Abim sana güvendik aldik Allah razi oksun. Sayfada teksin be butun layklar sana :)

0BeğenmedimŞikayet

coder37 ()

Bugün için altın tahmininiz nedir hocam?

0BeğenmedimŞikayet

murahat ()

Peki bugünkü beklentimiz nedir. Tamam mı devam mı? Ya da şöyle bir alım fırsatı verip de mi devam?

1BeğenmedimŞikayet

sinan2466 ()

330,35 direncini geçmesini beklemelimiyiz yoksa burdan satalımmı

0BeğenmedimŞikayet

nick54 ()

Selamun aleyküm abi hayırlı cumalar peki bundan sonrası için hedeef nedir? Parçalı çıkmak mantıklı mıdır? Yoksa ileride daha yüksek hedefler mi var?

0BeğenmedimŞikayet

konyali__42 ()

Hocam maksimum beklediğiniz çıkacağı nokta nedir

1BeğenmedimŞikayet

Sinem44 ()

Dönüş neresi olabilir bide onunla ilgili yorumunuzu alsak

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf_aras ()

Like baskan :) geri donus beklersen birde güzel olur yeter bu kadar ciktigi

1BeğenmedimŞikayet

tolgahan06 ()

Buranın üstü var mı ? Yoksa zirve mi burası abi ? Gerçekten eline emeğine sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

Erzm2 ()

Ilk like benden abi :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum