Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:29:28
EUR 34.9839 00:29:28
USD 32.2051 00:29:28
ALTIN ONS $2414.8350 00:29:28

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram 323,56 yatay bant üst direncini test ediyor. Gram da düşüş için, 323,56 veya 326,78 den dönmesi lazım, 330,40 lara gidip dönerse de TOBO oluşumu için 318, X leri tst etmesi gerekir diye düşünüyorum.
Ons yatay bant üst direncini sabah 1610,86 olarak paylaşmıştım, dolar dirençte 6,2462 olarak verdim. ayrıca Dolar da RSİ de aşırılık olduğunuda paylaştım.
Dolara 4h de baktığımda bayrak formasyonu oluşumu görmekteyim; destek 6,20, direnç 6,2573
desteğin kırılması halinde 6,096 lar , direncin kırılması halinde de 6,36X lar beklenebilir.
Kırılmanın gerçekleşmesi için en az 4 saatlik kapanış gerekir.
Bu açıdan bakarsak, gramda 1610 ons ve 6,25X dolar da gramın 323,56 üstünde kalamadığını görmekteyiz, daha yukarı hedefler için ; 1610,86 - 6,2462-6,2573 - 323,56 üstünde kapanışlar gerekiyor.
Bereketli kazançlar.

Yorumlar (4)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

5BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

tarbaz5101 yorumu (1 hafta önce)
Teşekkürler kardeşim.
Dibin dibini bekleyende , zirvenin zirvesini bekleyende genelde terste kalıyor.
Sitede genelde şu var; bir ürün yükselirken zirveninde zirveleri ihtimal olarak veriliyor, hatta bazıları ihtimalı bırak kesin gelecekmiş gibi yorum yazıyor, düşerkende aynı şekilde dibin dibini bulmaya çalışıyorlar.
Evet, belki bizde yukarıdan ve aşağıdan ihtimal dahilinde rakamlar veriyoruz, ancak bunu hemen gelecekmiş gibi değil vade beirterek yazıyoruz.
Bana göre 302 civarı alımlar Ortauzun vade için iyi alım yeri olur diye tahmin ediyorum, daha aşağı sarkma ihtimali olabilir mi olabilir, daha yukardan dönem ihtimali de olabilir, neticede piyasaları biz yönlendirmiyoruz, bir haberle 309 lardan 334 lee giden bir Gram var.
O neenle desteklerde parçalı alım diyor ve destek sevyeleri paylaşıyoruz.

Usb_Eur

tarbaz5101 yorumu (1 hafta önce)
Destek ve dirençleri yazılı olarak paylaştım, dip beklemek doğru değil.
Önemli desteklerde parçalı alım düşünülebilir.
311,46 yatay bant alt desteği, 307 trend desteği, 302,88 geniş bant alt desteği.

Ozlem51

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

tarbaz5101 yorumu (7 gün önce) Cevap yaz
5,99 gelir diye bir iddiam yok, arkadaşın rüyasına katkıda bulundum.
Yinede sebep istersen ;

- Dolar, 6,2462 üstünde günlük kapanış yapamadı.
- RSI de şişlinlik var sabah ta yazdım.
- Çanağa kulp takıp, fincan- kulp yapmak isteyebilir.
- Dolarda 6,2063 Altında günlük kapanış yapması halinde 5,9956-6,2063 yatay bant aralığına geçiş yapar.

Veyseltarik

tarbaz5101 yorumu (7 gün önce)
Gram 323,56 yatay bant üst direncini test ediyor. Gram da düşüş için, 323,56 veya 326,78 den dönmesi lazım, 330,40 lara gidip dönerse de TOBO oluşumu için 318, X leri tst etmesi gerekir diye düşünüyorum.
Ons yatay bant üst direncini sabah 1610,86 olarak paylaşmıştım, dolar dirençte 6,2462 olarak verdim. ayrıca Dolar da RSİ de aşırılık olduğunuda paylaştım.
Dolara 4h de baktığımda bayrak formasyonu oluşumu görmekteyim; destek 6,20, direnç 6,2573
desteğin kırılması halinde 6,096 lar , direncin kırılması halinde de 6,36X lar beklenebilir.
Kırılmanın gerçekleşmesi için en az 4 saatlik kapanış gerekir.
Bu açıdan bakarsak, gramda 1610 ons ve 6,25X dolar da gramın 323,56 üstünde kalamadığını görmekteyiz, daha yukarı hedefler için ; 1610,86 - 6,2462-6,2573 - 323,56 üstünde kapanışlar gerekiyor.
Bereketli kazançlar.

https://altin.in/tarbaz5101/10

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

5 mart zirvesine kadar dolar bu 6.20-6,25 seviyelerinde eli arkada gezinecek gibi görünüyor, zirveden iyi haber çıkarsa 6,15 bantlarında bir süre fiyatlar, fakat bu da kalıcı değil.. çünkü 6.25ler ikinci kere zorlandı ve 3. sunde mutlaka kirilir diye düşünüyodum.. piyasaya şuan dünya gündemi hakim... turkiye para babaları değil.
Unutmayalım.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Değerli yorumlarınız için çok teşekürler allah razı olsun hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum