Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:43:08
EUR 34.9839 16:43:08
USD 32.2051 16:43:08
ALTIN ONS $2414.8350 16:43:08

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Altın/Ons'ta, ilk grafikte gördüğünüz üzere 1649 ve 1659 dolar arası gap boşluğu vardır.Teknik olarak bu boşluk doldu fakat üzerine çıkılamadı.Dolayısı ile muhtemel yükselişin fitilini ateşleyecek seviyemiz 1659 Dolar'dır.Bu seviye üzerinde en az 1-2 günlük kapanış gelmezse yükseliş olmaz, yatay seyir veya düşüş gelebilir arkadaşlar.Dün kısa süreli al sinyali oluşmuştu ve gideceği direnç rakamı 1659 dolardı.Fakat 1655 civarından dönüş yaptı.Sebebini bilmiyorum, belki de haber akışı ile yeniden düşüş yapıp 1625'leri test etti.Sonuş olarak 1659 denemesi beklentim hala aktiftir.İlk önce 4H'lar da 1649 üzeri kalarak günü de bu yine bu seviye üzerinde kapatmamız gerekiyor.
İkinci grafikte ise flama formasyonu oluşmuş durumda.Bayrağın aşağıya doğru inen dikdörtgen oluşumu al sinyali'dir.Şayet formasyon gerekli yatay süreci tamamlayıp 1659 direncini geçer ve bu direnç seviyesi üzerinde de en az 1-2 günlük kapanış yaparsa hedefimiz doğrudan bayrak direği kadar yükseliş olacaktır.Bu yükselişin tavan seviyesi de 1792 dolar olacaktır.

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

7BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Altın/Ons'ta günler öncesinde alt grafiği paylaşarak 1649 dolar seviyesinin öneminden bahsetmiştim arkadaşlar.Hatta yine alt yorumda sorulan bir soruya düşüş beklediğimi belirtmiştim.Şimdi yorum grafiğimize baktığımızda ters bayrakların açıldığını ve 1583 desteğinin önemini görmekteyiz.Buna göre Altın/Ons bir süre 1583-1607 dolar arasında zigzag'lar çizecek gibi duruyor.1583 dolar altında 1-2 gün kalırsak şayet anlayın ki 1528 dolar seviyesine kadar salacak.Tabi bunlar tamamen teknik sonuçlardır.Temel de haber akışı ile gelebilecek yükselişler olursa orasını bilemeyiz.1607 dolar üzerinde günlük kapanışlar gelmedikçe yükseliş zor görünüyor arkadaşlar.

Gram Altın için volpan (4 gün önce)
hocam grafiği ynlış okumuyorsam 1600-1620 bandınıda görebilir mi
Black_eaglE için cevaplandı (yorumu göster)

Gram Altın için Black_eaglE yorumu (4 gün önce)
Aynen öyle.1649 dolar seviyesi Altında düşüşlere hazırlıklı olmak lazım.
volpan için cevaplandı

0BeğenmedimŞikayet

[Tuğra] ()

Hocam teşekkürler allah razı olsun. Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

volpan ()

hocam grafiği ynlış okumuyorsam 1600-1620 bandınıda görebilir mi

0BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Geri çekilme dünkü konuşma sebebiyle panik satışları ve ay sonu şirket hedef tutturma ma korkusundan olabilir..1650 altında ikinci kapanış 1620- 1595 $ çekebilir.. ayrıca saat 11 gibi yazmıştım.. 4bsaatlik kapamışlarsa bir çanak oluşma durumu mevcut. inceleyebilirsin.. kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

tolgahan06 ()

Abi dünde bi yorum attın yükselişle ilgili çok sevinmiştim... Gerçekleşemdi. İnşAllah bu olur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum