Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0877 00:34:04
EUR 35.0619 00:34:04
USD 32.2225 00:34:04
ALTIN ONS $2414.5450 00:34:04

Grafiği gönderen: usta34

⭐⭐usta34 ()
Gram Altın

Kuveyt şikayet üzerine gram makasım an itibariyle 50 kuruş Kuveyte teşekkür ediyorum.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

SiLwan ()

Telefondan mı aradınız ne yaptınız bilgi verirmisin

0BeğenmedimŞikayet

üçüz ()

Eğer hesap da PARA çok ise ondandır 150 tl benim 68 krs

0BeğenmedimŞikayet

vekir ()

Usta kral herkesin bu şekilde mi sana özel mi

0BeğenmedimŞikayet

Çapkın_ ()

Nasıl yaptın kardes

0BeğenmedimŞikayet

Lazkopto ()

müşyeri hizmetlerinimi aradınız

0BeğenmedimŞikayet

padisah025 ()

Telefonlami subedenmi yaptinizz

0BeğenmedimŞikayet

taaner ()

Butcen ney peki

0BeğenmedimŞikayet

yalandünya_ ()

Şikayeti nereye yaptınız hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ozguncan24 ()

Usta bu güncel makas mı? Bende de 500 Gr var yapmadılar...

0BeğenmedimŞikayet

MeraklıKöfteci ()

Şikayeti şubeye mi? müşteri hizmetlerine mi yaptınız?

0BeğenmedimŞikayet

EnverGamze ()

Nereye şikayette bulundunuz ben 5 defa mail attım şubeye gittim uygulamadan yazdım yok inatlasiyorlar

0BeğenmedimŞikayet

KIZILIM ()

Şikayet oncesi makas kaçtı sizde...

0BeğenmedimŞikayet

krhsn ()

İşlem hacmi yüksekse yapar, uyanıklar. Hayırlı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

çay53 ()

Nasıl oldu bu acaba bizde 1lira

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

Bankadaki mevduatınız ne kadar acaba bende görüştüm bir kaç defa fakat düşmediler makası

0BeğenmedimŞikayet

Gariban1i ()

nasıl nereye şikayet ettiniz acaba bizde 1 tl yi de geçiyor artık makas

0BeğenmedimŞikayet

üçüz ()

USTA bankada mevduat 100 den Fazla mı 70/98 oynuyor

0BeğenmedimŞikayet

Haspol ()

Kuvette Sikayeti nereye yapacaz yardımcı olursanız seviniriz

0BeğenmedimŞikayet

Haspol ()

Bende Az once aradım yapmadılar delil istiyorlar yok mevduata gore yapıyoruz falan fistan yapanlar da yapıyor ne guzel

0BeğenmedimŞikayet

türk06 ()

Hocam merhaba nasıl bir şikayet kime yaptınız bizim makas 90 üzeri yardımcı olurmusunuz

0BeğenmedimŞikayet

_Kocaçınar ()

Bende düzelmedi daha

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

ben okadar sıkayet ettım bır sonuc alamadım en kısa zamanda tfx gecegım

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

ustam nasıl yaptın, ben aradım yapmıyorlar :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum