Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:21:49
EUR 34.8238 14:21:49
USD 32.3379 14:21:49
ALTIN ONS $2301.8900 14:21:49

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

Aylik ons grafigi uzun vade beklentim bu sekilde. 2019 yili icin altin yili demistim ama 2020 tam manasiyla altin yili oluyor ve daha da olucak.gorusu olan dostlarimda fikrini paylasabilirler.

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Onsta altinda 12xx beri suanki ortama gelebilecegini deginmistik. uzun vadede beklentim 2008deki ons hareketine benzer. ve grafikte belirttim. Yakindan bakinca suanki kanalin dibi 1480 kusur tepesi 1700e degiyor. Bu rakamlar asilmadigi muddetce kanaldan cikmayacak yoluna devam edebilir. Kanal dip ve tepeleri zamanla degisicektir. Ben ara ara grafikler paylasicagim.. Son olarak Kimsenin yatirim danismanligini yapmiyorum. Bana bu bag- lamda man- tik disi sorulari tekrar tekrar yazanlari mesajlarimdan mah- rum kalicaktir. Tesekkur ederim. Hayirli aksamlar

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Bu alt yorumdaki uzun vade ons grafiginde yakindan kanalin ust bandi 1700 alt bandi 1490 kusur gormustum onu soylemeyi unutmusum. Ara ara boyle grafikler ile beklentimi paylasicagim.

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Bende senin gibi düşünüyorum o yüzden Fiziki altınlarımı aldım Kardeşim. Dahada almayı düşünüyorum. İnşallah Birgün yanına da geleceğim.

3BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Sizlerinde gorusunu onemsiyorum @DOW @super_conqueror @Efe_16 @V_For_Vendetta__ @Camcı @DUMRUL @Alfa_Romeo_159 @Sniper657 @hunter43 ve takip ettigim diger dostarim..

0BeğenmedimŞikayet

srgl ()

Master dostum daha öncede görüşümü belirtmiştim, fed 2019 da faiz indirimlerine gitti ve 2019 son çeyreğinde tahvil programını açıkladı bence bunlar yeterli ki diğer küreselde siyasi ve askeri kargaşıklığı saymıyorum kısaca fed bir dahaki faiz arttırımlarına kadar onsun önü açık dolayısıyla gram tl de(bence)fikrim bu dostum.

1BeğenmedimŞikayet

selimışık ()

Teşekkürler, emeğiniz için...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum