Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 09:12:47
EUR 34.7900 09:12:47
USD 32.4077 09:12:47
ALTIN ONS $2315.6550 09:12:47

Grafiği gönderen: DOW

GRAM Altın ile ilgili olarak aşağıdaki Günlük ve Aylık grafiği hazırladım.
Özellikle Aylık grafik içinde yazdıklarımı dikkatlice okuyunuz.
Bir süre Gram altın paylaşımı yapmadan sadece izlemek istiyorum.
Nedeni benim bilgi ve düşüncelerim ile Gram Altın Fiyat hareketlerinin uyuşmamasıdır.
Ben 200 Haftalık Ortalamanın (197 civarı) görüleceğini düşünüyorum,
Fiyat bana göre anlamsız yeni zirveler yapıyor.
Sizleri yanıltmamak için bir süre Gram Altın yorumu yapmama kararı aldım.
Anlayışınız için teşekkürler.

GRAM 20200108 D Günlük,

GRAM 20200108 M Aylık,

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Olcaytu ()

Grafik guzel 270 ten almayanlar sizin ongorunuzle 400 den alir 450 den de alir grami:::)))

0BeğenmedimŞikayet

mertenes ()

Sayın Dow, merhaba sizi uzun süredir takip ediyorum . Altın da beklediğiniz rakamlar ne zaman gelir. kaç yıl sürer. sizin görüşleriniz benim için önemli teşekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Yasadigimiz Dunyada gerginlikler azalmadikca abim onsun dusmesi kisisel gorisum dusmesi zor gozukiyor ve TR de ic cekismeler siyaset disinda meyve sebze disinda gercekten birsey uretmez devamli ithal edersek insallah togg birseylerin baslangici olur. Teknolojik olarak gelismemiz lazim. Uzin lafin kisasi dolara malesef bagimli hale geldik. Tum bunlarin dusmeden altin nasil 200 haftalik ort. Suanki 197 gelebilir. Saugi ve hurmetler abim

1BeğenmedimŞikayet

mertenes ()

Sizi yıllardır çok yakından takip ediyorum. Sizce gram altında 197 li, 200 lü fiyatlar ne zaman gelir , süre tahmininiz nedir, siz alıma ne zaman başlayacaksınız. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Erdal2626 ()

Ben de bu grafigi bekliyordum. Tesekkurler. Okadar güzel anlatmissiniz ki. Mantıklı ve iyi inceleyen için artık bekleme zamanı. Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Fuatx ()

Sağolun hocam. Ben bide bist de de düşüş bekliyorum. Sanki altı boş bi şekilde yükseldi. Hele ki bu siyasi çekişmelerde 95 bine bile geriler diyordum ama o tarz hareket etmiyor. Kafamı kurcalayan ise hem bist hemde gram aynı anda bu denli düşüşler yaşarmı? Sonuçta siyasi olaylar kötü olsa gram ons yükselir borsa düşer. Siz borsa ve döviz illa ters işlemez dersiniz fakat şuan kafam karışık. İyi çalışmalar

1BeğenmedimŞikayet

DOW ()

@JustDoİt , Gram Altın için bknz alt yorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum