Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:13:35
EUR 35.0032 10:13:35
USD 32.5951 10:13:35
ALTIN ONS $2338.8150 10:13:35

Grafiği gönderen: Hakan_oz

⭐⭐Hakan_oz ()
Ons

YTD.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ambarcı ()

Kardeşim güncel bir ons yorumu alalım senden çünkü mal acayip bir yerde ve ciddi sıkışmış durumda senin fikrin nedir?

Hakan_oz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aresn ()

Bu haftada düşüş devam daha düzeltmeyi tamamlayamadı 1722 tahminim

Merkezben için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Merkezben ()

$ bu hafta ne olabilir
")

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Kaybetmemişizdir ins.
Sanırım "azizin azizliğine uğradı" biraz dinlensin gelir

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Hakan beyi de kaybettik sanırım. 3 haftadır yollarda... Şu onslara bi yukarı doğru grafik çizse dimi!

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam nerelerdesiniz değerli yorum ve grafiklerinizi özledik

Hakan_oz için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

@Aziz7117 bey, O dönem 1480 lerde iken grafikte 1760'lı rakamların hedefinde olduğunu paylaşmıştık.

Hakan_oz (2019-10-13 23:49:58)
Ons
https://yorum. altin.in/konu/17194788- ytd

0BeğenmedimŞikayet

Forecin_gh_school ()

Değerli kardeşim Hakan, Sürekli paylasmani isteyebilir miyim. Yeni gelen arkadaşların görmesi Yatırımlarını bu hususta yapması için.
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Forecin_gh_school ()

Al- sat yapan arkadaşlar, bu grafiği takip etmesinde fayda var. Gayet rahat okuyabilen bir grafik.

0BeğenmedimŞikayet

equus1001 ()

Bu çekilen çizgiler neye göre çekilmiş İlk defa böyle bir şeye rastladım, mumlar sağlı sollu değilmiş.

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Eline sağlık başkan ben bu benzerliği geçen ay söylemiştim aynı hareketi yukarda yapar diye.

0BeğenmedimŞikayet

Forecin_gh_school ()

Grafiğin gayet mantıklı sevgili kardeşim. İstediğim grafiği paylasmişsin.

0BeğenmedimŞikayet

Görünen ()

Canını sıkma kardeşim ben like verdim onun dislikesi boşa çıktı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum