Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 07:14:51
EUR 34.7663 07:14:51
USD 32.2726 07:14:51
ALTIN ONS $2324.3850 07:14:51

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Vakit, eldeki dolar lara da gramlara da sahip çıkma vaktidir arkadaşlar.Sizlere daha önce paylaştığım simetrik üçgen formasyonunda artık kırılma vaktinin geldiğini söylemiştim.Grafikte kırılma noktasını kırmızı halka ile belirttim.Dolar/TL kısa orta vade ilk etapta 6,24xx hedeflidir.Altın/Ons düşse bile dolar gram/Altını 290,00 lira seviyesine taşıyacaktır.Ons da destek verirse 301,00 lira ve üzerini test ederiz.Kısa vade dolarda 5,7920 üzeri 4h ve günlük kapanışlar 5,85xx direncini kırdıracaktır.Gram/Tl de ise daha önce söylediğim 281,33 lira direncini destek yaptığımızda 290,00 lira kolayca görülecektir.Dolarcılar ve Gramcılar için bu yorum yeterli olacaktır sanırım:)

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Magnum_33 ()

Emeğine sağlık üstat

1BeğenmedimŞikayet

KadirDemirezen ()

Cok basarili fakat siyasi ayak suan 1. Planda degilmi hocam, bir bakmissin 2 dudak arasindan farkli sozler farkli anlasmalar cikmis :)

0BeğenmedimŞikayet

Justbaran ()

Dostum merhaba elimizdeki gramları satıp dolar almak daha mantikli olmaz mı sence, çünkü 10 binle suan ki kur üzerinden hesap yaparsak 35 parça emtia alacaz aynı parayla yaklaşık 1710 parca dolar alacaz kurun yukselmesi durumunda altına ve dolara gececek kar arasinda buyuk fark var ons'a rağmen. Yanlışmıyım?

1BeğenmedimŞikayet

muratım ()

Teşekkür ederiz yorumların için..

0BeğenmedimŞikayet

Snn59 ()

Hocam elinde TL olan arkadaşlara tavsiyeniz nelerdir ? Hangi bant aralığı uygun olur.

1BeğenmedimŞikayet

taureg ()

Grafikle belirtmiş ve içeriğini aktarmış olduğunuz çalışmanıza aynen katılıyorum üstad

1BeğenmedimŞikayet

Algina ()

@Black_eaglE hocam 6.24 tepede duzeltme bekliyor musunuz? Yani soluksuz mu devam eder yukari? :))

0BeğenmedimŞikayet

emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

01suskun ()

Hocam emeğinize sağlık. tesekkurler.

3BeğenmedimŞikayet

GORA ()

hocam kesinlikle katılıyorum . fakat 592 kale gibi direnç aşılmadıkça yukarlara gitmez.
bu yoruma benden like.

1BeğenmedimŞikayet

leadertofan ()

Bu yorumun tutarsa bundan sonra favorim sensin aga

0BeğenmedimŞikayet

Memur06 ()

teşekkür ederim, çok sağlıklı bilgiler veriyorsunuz

2BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

yetmez mi usta, eline emeğine sağlık :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum