Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0864 22:06:16
EUR 35.0112 22:06:16
USD 32.2032 22:06:16
ALTIN ONS $2433.9150 22:06:16

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Neslican kardeşimizin vefat haberi beni derinden yaraladı.Yıllarca mâlum illet hastalıkla cebelleşip durmuş kardeşimiz.Öl mek istemiyorum demesi kulaklarımda çınlıyor.Rabbim bu mübarek gece gani gani rahmet eylesin.Çok üzgünüm arkadaşlar.İkinci annem kabul ettiğim Canım Ablam da aynı illette boğuşuyor.Rabbim bütün hastalarımıza şafi ismiyle şifa versin.Hayırlı geceler cümleten.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

esselocan ()

Amin, cümle hastalara şifa dertlilere deva, borcu olanlara ödemeyi nasip etsin.

1BeğenmedimŞikayet

serxos63 ()

Allah sifa versin inşallah tüm hastalarimiza

0BeğenmedimŞikayet

samsakritsa ()

Allah acil şifa versin arkadaşım. Bu illet hastalıkla cebelleşen herkese allah sabır ve acil şifa versin. Neslicanıda yakından takip ederdim çok üzgünüm gerçekten.

1BeğenmedimŞikayet

Emlak42 ()

Rabbim hastalara şifa versin. Kanser cok zor 2015de rahmetli babamdan biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Nahnü ()

Amin... :(

1BeğenmedimŞikayet

Duru33 ()

Mekanı cennet olsun. Rabbim ablana ve tüm sifa bekleyenlere şifa versin inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

Taranti ()

Amin. sifa arayan herkesin Allah yardimcisi olsun. mekani cennet olsun ins.

2BeğenmedimŞikayet

Sıkıntı_ ()

Ayy ewet yaaa hayat doluydu kahroldum :(

1BeğenmedimŞikayet

RedKit29 ()

Ablanız içinde acil şifalar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Sabırsız_ ()

Mevt tebdili mekandır. Allah sabır ve şifa versin

2BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Allah şifa versin usta

1BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Rabbim tüm hastalara şifa versin tez zamanda :(

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raciun... Allah Rahmetiyle Muamele Eylesin... Rabbim Önce Ablanıza ve Tüm Hastalarımıza Tez zamanda Şifa Versin...

1BeğenmedimŞikayet

erkan08 ()

bu kardesimizin haberini bende gordugumde dua etmistim kendisi için. Rabbim bu dünyada çektigi acilari ona sefaatci eylesin ve gunahsiz sekilde cennetine kabul eylesin insallah. Allah geride kalan cocuklarimiza sevenlerimize saglik huzur bolluk bereketlik versin. gercekten uzucu bir haber verdin.

1BeğenmedimŞikayet

vipahmet ()

bugün aynı iletten kaybettiğim ablamın 40. günü Allah tüm ölmüşlerimize rahmet eylesin

1BeğenmedimŞikayet

Serhatlı ()

Allah acil şifalar versin;
İnşallah hiç bu hastalığı görmemiş gibi olursunuz...
Saygılar...

2BeğenmedimŞikayet

Ben_ce ()

Bende çok üzgünüm az önce öğrendim ,
Allah rahmet eylesin :(
Ablanıza da acil şifalar dilerim .
Dünyevi hırslardan unutuyoruz ölümü,
Oysa hayat çok kısa ...

1BeğenmedimŞikayet

ya_sabr ()

Allah rahmet eylesin
Mekani cennet olsun

1BeğenmedimŞikayet

RedKit29 ()

Allah rahmet eylesin bende şimdi okudum

1BeğenmedimŞikayet

Christinerose ()

Allah rahmet eylesin. hastalara da acil şifalar inş.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum