Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0653 03:03:56
EUR 34.7172 03:03:56
USD 32.5676 03:03:56
ALTIN ONS $2378.4450 03:03:56

Grafiği gönderen: frt_kr_34

⭐⭐frt_kr_34 ()
Dolar

SELAM DOSTLAR..

2 haftadır 5,52 nin çok önemlı bır yere sahip oldugundan bahsedıyor ve grafıkler paylasıyordum, bu sevıye sıyası veya ekonomık fark etmez geçilecek olur ise yüklü bir alım dalgası geleceğinden bahsetmiştim.. soyledıgımız gıbı oldu ve 5,52 bolgesı gecıldıgınde dolar a olan talep arttı ve bekledıgımız 5,80 ler geldi.

peki yeni haftada ne olacak ?

grafik incelemesi yapılmış olup trendin tam olarak yukarı döndüğünü söyleyebiliriz artık dostlar.. yeni haftada takip edeceğimiz bölge 5,80 dir. 5,80 üzerınde saatlik kapanışlar gerçekleştirecek olur ise bir üst band olan 6,20 ler test edilecektir..

daha önce defalarca söyledim, hacim düşük iken merkez bankası kura baskı ve müdahele ile yön verebilir. ama hacim yüksek olduğunda yönü merkez bankası değil piyasa oyuncuları belirler. bunu merkez bankasının viop işlemlerinden grebılırsınız hacım yukseldı ve merkez bankası açmış olduğu işlemlerde zararda..

GRAFİK EMEKTİR.. BEĞENEN ELLER DERT GÖRMESİN..

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_06 ()

Alış icin firsat var mi
Varsa kactan girebiliriz

1BeğenmedimŞikayet

Türkiyembenim ()

Emeğinize yüreğinize sağlık üstad

0BeğenmedimŞikayet

golge11 ()

Hocam, dün hacim herzamanki gibi düşüktü ama ona rağmen hortladi dolar. hacin neden düşük olduğu halde yükseldi anlamış değilim. dun yaklaşık 6 bin lira kara geçtim ama hacimin böyle düşük olduğunu bilseydim belki girmez veya daha erken çıkardım dolardan, satışını 5.82 den yaptım

0BeğenmedimŞikayet

feti ()

bence hep düşecek yorumları yapılmalı. sorusturmalar başladı bankalara kurumlara. belkide 5.5 e düşer ytd

0BeğenmedimŞikayet

_The_Apprentice_ ()

Çok daha kritik noktalar var dostum bu grafiginin yakın zamanda yanlıs anlama hic bir anlamı kalmayacak pivot noktaları tamamen farklı su an.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum