Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0677 21:27:52
EUR 34.7452 21:27:52
USD 32.5191 21:27:52
ALTIN ONS $2381.3050 21:27:52

Konu: dolar alım yerleri buralar.

YAZIM DÜNE AİTTİR ONA GÖRE DİKKATE ALIN

kurda fincan kulp öngörüm devam etmekte. suan kurun geldigi durum son bir kez kanal destegini test etmek istemekte sayet 5.35 5.32 buraları kıramayıp bir kac test yarın yapması halinde kıramayınca muhtemeldir yukarda verdigim sekilde bir kurda hareket görebiliriz grafiklerdeki gibi yukarı yönlü 6.4lara kadar en az direnclerde grafikte görülmekte fibo direncleri fx ciler isterlerse alttan alım icin kısa vadeli kar realize edebilri olası yükseliş halinde verdigim fibo direnclerinde. tabi bu dediğim kur beklentim de bir şartım var bist 94350 lerden yarın döncegini düşünüyorum oraya kadar yükselcegini fakat şayetki orayı kırarsa bist kurda 5.32yi kırar ve 5.21 lere gider oranın asagı olmadıgını belirtmek isterim ordan yukarıya fişekler ama muhtemeldirki ne bst 95350 yi yukarı kırcak ne de 5.32 destegini kurda kırabilcek.kur yukarı fişşekler ve bist cakılır bu bahsettiklerim ve bunlar hızlı bir sekilde olabilir 1 - 1,5 - 2 ay icinde tamamlancak en az 6.3 6.4 lere yükselcek bir yükselişten bahsediyorum sayet diger bir ihtimalde bist yarın - gap acar ve düşüş trendini yarından itibaren baslatırsa kurda yukarı yönlü hareket yarından itibaren baslamıs olur ama ben yarında bisti gapla göürceklerini düşünüyorum o götürceklerini rakamında max 94350 olcagını düşünüyorum. saygılar sevgiler anlatıklarım teknik analiz calısmalarım sonucu vardıgım fikirlerdir. aylardan beri yazdıgım bir cok yazı tuttu düşüşler olsun profilimde hepsi anasayfamda yazmaktalar tarihleriyle.son olarak kurda 5.35 cok önemli destek burayı kıramazsa çok da sasırmam bunu eklemek isterim.iyi aksamlar

yarın borsa short zamanı sayet düşeni kırarsa stoplarız.

https://altin.in/mmuroyimvess

Yorumlar (1)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

okan67 ()

Buradaki tahmininiz olacak gibi gayet güzel ve detaylıca düşünmüşsünüz. En önemli nokta 5.35 mi 5.32 ye kadar yolu var mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum