Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 01:58:05
EUR 38.1653 01:58:05
USD 34.1635 01:58:05
ALTIN ONS $2659.4050 01:58:05

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Sabah yolladığım grafik spama takılmıştı

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yasin_eren ()

Ters köşeye pas geçme de dahil mi? Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilxc ()

@sosyolog_ Merkez Bankası bizi nasıl ters köşe yapıp 5.32 gelir hocam. Merkez Bankası faiz artırmaz ve piyasa kaldığı yerden devam eder diyordum.

0BeğenmedimŞikayet

Filozof27 ()

Degerli hocam sizce gram altın 220 lerin altına gelirmi bahsettigiz ikinci senoryo gerçekleşirse . ? siz orta vadede doların düşecegini varsayıyorsnz bu gram içşnde geçerlimi acaba gram yatırımcsym almayı düşünüyorum teşekkür ederim şimdiden...

0BeğenmedimŞikayet

eem44 ()

Değerli hocam.
Merhabalar yazdığınız yazıdan hiç bir şey anlamadım ben ilk okul mezunuyum bunu hoş görün. merkez bankası olarak beklentinizi ögrenebilirmiyim vede merkez bankasının ters hamlesi nedir acaba. Şimdiden teşekkür ederim sağolun...

0BeğenmedimŞikayet

Caylak3435 ()

Hocam mb kararına göre 5850 kırarsa yukarı 6080 e devam edip ocak sonundan itibaren 5. ay 4800 e mi beklentiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Gazolu ()

Hocam merhaba.
bu hafta sonu mb. ile ilgili yapılan yönetmelik değişikli kliği görevde yükselme ile ilgili. Bu durum sonuç olarak merkez bankasının tarafsızlığını bir kez daha tartışmaya açar ister istemez ve doların yükselmesine sebep olur.
Bir diğer konu da bu yönetmelikle hedeflenen faiz indirimi sağlamak diye düşünüyorum. Sizin de önce belirttiğiniz gibi faiz indirimine gidilecektir.
Hep birlikte hedefimize doğru ilerliyoruz.
Saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

ismailusta2848 ()

Merhaba üstat. Benim görüşüme göre mb mayıs hazirandan evvel faiz indirmez. Şimdi. kobi kredilerinde cikacakak. esnaf 6 ay geri ödemesiz. esnaf 3. şey yapacak.1. faize yatiracak
2. döviz alicak.3 arabasını yenilecek

0BeğenmedimŞikayet

3008 ()

Hocam merkez kararına dolar lamı tl demi girmeli

-1BeğenmedimŞikayet

parayokhuzurvar ()

Mb sından faiz indirimi mi bekliyorsunuz bu ppk da

0BeğenmedimŞikayet

tades ()

usta mb degisiklik yapmazsa dolarda seyir ne olur

0BeğenmedimŞikayet

aypek2 ()

Hocam bir türlü cvp vermedz 6.50 den tersteyim 3 aydır öngörünüz nedir tersten ne zaman çıkblrm

0BeğenmedimŞikayet

chn ()

Tahmini olarak

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

Hocam merkez bankası ters köşe derken faizi dusurmemesinimi kastediyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

chn ()

Piyasanin bu gunku durumuna baktigimizda mb yeni faiz arttirimi yapmasi veya sabit tutmasi veya dusurmesi olasiligini nedir acaba. Ornegin %20 yukseltir %30 dusurur %50 sabit tutar seklinde

0BeğenmedimŞikayet

KaanYEY ()

Selamlar, iyi pazarlar dilerim.

Dolar için iki senaryo belirttiniz. Bende ülkem için en iyisini tercih ederim lakin bir de gerçekler var. Siz bu senaryonun neresindesiniz? Yani milli duygularımızı bir kenara koyarsak olası sonuç nedir? Bunu yatırım tavsiyesi olarak değil, sadece görüşünüzü öğrenmek maksadı ile sordum.

Günlükte ters flama oluşma olasılığı benimde aklımı kurcalıyor.

Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

tekoman ()

Bence faizden önce 5.64 ve ardından pas geçince 5.48-5.5 den destek bulucak.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum