Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 01:55:29
EUR 38.1653 01:55:29
USD 34.1635 01:55:29
ALTIN ONS $2659.4050 01:55:29

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Üstteki grafik usd nin 2015 yılından bu yana üçerisinde hareket ettiği kanalı gösteriyor.Yani olması gereken lakin hala kanalın dışındayız.

Üstteki bu grafik ise şuan içerisinde bulunduğu kanalı gösteriyor şayet usd bu kanaldan düşüp eski kanala girmez ise kanal içerisinde 2019 yılı içerisinde böyle ilerler buda kaostur.Ben Türkiye gibi bir ülkenin batışının bukadar basit olmayacağını düşünüyorum.Belkide beni bu cümleleri yazmaya iten duydu vatanseverlik duygusudur.Objektif olarak gözlemleyin sizce bu ülke hangi grafiğe layık? ve 2019 kararınızı verin.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_özkul ()

@_SOSYOLOG_ Şahin Bey merhaba nasılsınız, sizce şuan bu grafiklerden hangisine doğru gidiyoruz veya hangisi daha yakın. Umarım ağustostaki tabloyu birdaha yaşamayız zira etkisi çok ağır oluyor

0BeğenmedimŞikayet

zeren ()

Hocam grafikler ve emek için teşekkür.

0BeğenmedimŞikayet

Coşkundan ()

Hocam duygu ve bilgi paylaşımı için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetxxx ()

bu ülke de son yıllarda imkânsiz denilen şeyler oluyor maalesef neden olmasın. umarım olmaz

0BeğenmedimŞikayet

EMİR40 ()

Değerli hocam bu dolarda aldığınız kanalı neden 2014 değilde 2015 ten aldınız yoğunsunuz biliyorum ama cvb yazarsanız sevinirim...

0BeğenmedimŞikayet

alikemaldenizli ()

Rabbim korusun, ikinci seçeneğin tam doğru olmasından. Eksik olsun derim. Bu vesile ile teşekkürler Şahin Hocam.

0BeğenmedimŞikayet

couto ()

Yorumlariniz için tsk borç bilirim

0BeğenmedimŞikayet

zuvay78 ()

Başkan hoşgeldin .. dolarin olmasi gerektigi kendi kanalına girdiğini nasil anlariz bahsettiğiniz o malum minimum rakamda kalmasimi gerekir yada tersi kaos dediğiniz kanal artık oradaysak bunun zamanı belirgin dolar rakamı anlaşilacakmi

0BeğenmedimŞikayet

kaptan_custo ()

Değerli hocam Ocak sonu 6 beklentiniz devam ediyormu @_SOSYOLOG_

0BeğenmedimŞikayet

Bir_bilsem ()

Hocam bu olma olasılığı nedir peki

0BeğenmedimŞikayet

MG05 ()

Helal olsun hocam çok güzel tespitler

6BeğenmedimŞikayet

AuRaTio ()

Çok derinden vurdun :)
Birinci grafik Türkiyenin olması gerektiği olmalı. En kötü bu olmalı. Vatan buna layık!

İkinci grafik ise milletin kendi seçtiği sondur. Milletimiz buraya gidiyor! Kendi seçiyor.

2BeğenmedimŞikayet

EKO519 ()

ülke ve ülkedeki güzel insanlar en güzeline layık ta diğer kısmını bilemem çünkü ikinci grafiğinize cup diye uyuyor şuanda ki ekonomik dengelerimize ve merak etmeyiniz ne yazıktır ki 2. grafiğinizin gerçekleşmesi 1. grafiğinizden daha olası maalesef diyorum çünkü elimizden hiç bir şey gelmiyor... saygılar... şuanda bile bunu size yazarken bile mb küçük hesaplar peşinde koşarak müdahale ediyor kuruş hesabı yaparak hemde...

0BeğenmedimŞikayet

Femares ()

size minnettarım teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Ysn1634 ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Alfabeta_ ()

5.4779 u aşağı kırdı şimdi ki hedef yine yukarı mı aşağı mı

1BeğenmedimŞikayet

golge11 ()

İkinci grafigin zirve değeri IMF nın tahmini ile birebir, yanlış mıyım? Benim beklentim 2. Grafiğin işleyeceği yonunde. sonrada IMF ile anlaşıp dolar 4.5 veya 5xx li seviyelere çekilecektir

0BeğenmedimŞikayet

TERMINATOR_46 ()

Elinize sağlık, süper bir çalışma..

0BeğenmedimŞikayet

KaanYEY ()

Çok zor ihtimal ama günlük ters flamada hedef 3.60 lar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum