Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 04:19:10
EUR 38.1653 04:19:10
USD 34.1635 04:19:10
ALTIN ONS $2659.4050 04:19:10

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Değerli dostlarım grafikte gördüğünüz renkli yatay kesik hatlar Fibo destek ve dirençleridir.

Grafikte sarı elips içerisine aldığım bölge yani mavi hat Fibo 0.382 direncidir.Fibo 0.382 ve Fibo 0.618 kırıldıklarında sert hareketleri ile tanınan Fibo oranlarıdır.Grafik 1W grafiktir iki haftalık mumda teşebbüs etmiş lakin ne yazıkki üzerine kapanış yapamamıştı.Bu gece çok önemli Mavi hat üzerine kapnış yeni haftalık mumda direk yeşil hattı kırmızı elipsi 6080 ni hedef alır aksiyonlu bir şekilde.MB nin ters bir hamlesi üzerine ne yazzıkki altta gri hat seviyesini görüyorsunuzdur.

Peki hocam sizce ne olur?
Ben daha evvelde belirtmiştim ocak ayından umutluyum beklediğim basamağı kısmen yaptı.MB nin faiz arttırımı ilede mavi hattı yukarı kıracağını umuyorum.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

medine_ ()

Hoşgeldiniz sayın @_SOSYOLOG_ emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Murat717171 ()

@_SOSYOLOG_ hocam muhteşem anlatımınız için çok teşekkür ederim. Tek kelime ile Muhteşemsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

poenaa ()

Bu sitenin en harika ve en zekice üsluba sahip insanına saygı ve selamlarımla @_SOSYOLOG_

0BeğenmedimŞikayet

Pazarşembalımertesi ()

Üstadım tekrar hoş geldiniz...
Çalışmanızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Arnıldcivardagezer_ ()

Kardeşim faiz artışımı beklentiniz?
Son cümle bu yönde bir yorum var..

1BeğenmedimŞikayet

TERMINATOR_46 ()

Peki hocam MB pas geçerse faizi ne olur, yine inişli (inerse üst üste yapılması olası siyasi ve ekomomik açıklama salvoları ile ve seçim münasebeti ile sürpriz paketlerle 5.20'ler görülme olasılığı), çıkışlı ise 6.08'e gider mi seçime kadar aksi bir siyasi gelişme olmadıkça?

0BeğenmedimŞikayet

GerçekAnaliz ()

Hele şükür faiz indirimi gelecek diyen hemde önemli birisi. Bende faiz indirimi bekliyorum ilk toplantı da. Piyasa bitik olması gereken budur

0BeğenmedimŞikayet

zeren ()

Hocam MB faiz artırır mı ? Ne düşünüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Karbeyazı ()

Faiz indirimi demek istediniz sanırım?

0BeğenmedimŞikayet

couto ()

Faiz arttırımı mi dediniz HOCAM

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum