Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0900 02:06:12
EUR 35.0859 02:06:12
USD 32.1655 02:06:12
ALTIN ONS $2388.9950 02:06:12

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Yine şaşmadı :)

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ares_ ()

Degerli sosyolog bu grafige göre ayın 17 sine kadar yatay yada düşüş ile dalgalı geçeçek 17 sindede yükseliş bekleyecegiz diyebiliri miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

sonyolcu65 ()

Hocam 5 ile 14 arası yukarı yönlü mü. Grafiği seviyemize uygun bir şekilde anlatabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar3 ()

Sosyolog hocam bu grafiği bide yorumlasanız. Valla biz sözelciyiz. Sayısaldan anlasal yorumlucazda. Ailecek grafiği inceliyoruz bir düşün halimizi?

0BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul_gazi60 ()

Hocam bilmeyenler için küçük bir açıklama mumkunmu

0BeğenmedimŞikayet

ibrahimsezer ()

Hocam slmlar 5.9 dan tersteyim dün 5.34 ten zararkes yaptım ort dusurmek icin Eldeki döviz de az bi miktar olduğu için öyle parçalı işlere girmiorum beceremiyorum neyse bugün makas farkıyla 5.325 gördüm almadım bu kadar riski 15 tl ort için mi aldık diyip ama şimdi ful tl deyim her 5.34 çıktığında aha çifte zarar olacak die panik oluyorum bu işin sonu neresidir 5.28 mi daha yakın 5.4 üstü mu

0BeğenmedimŞikayet

miraym ()

son kırmızı mum müdahale anlamına geliyor gibi

0BeğenmedimŞikayet

poenaa ()

Üstad merhaba, Aralık ayının finansal piyasa İçin anlamı ve işlem hacmi nedir? Kısaca analiz eder misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

@_SOSYOLOG_ Hayırlı akşamlar. Nasılsınız? Afiyettesinizdir inşaallah...

0BeğenmedimŞikayet

Ares_ ()

Bunu ekran fotosu yapacam :)
Hg degerli @_SOSYOLOG_ iyisin inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

eylem69 ()

@_SOSYOLOG_ HOCAM Bugün mb müdalasi ile ilgili yorumlarınız var mı? nedir doların durumu. ve biz terstekiler çıkar mı. mekez bankasına gidip diyecem ki doları aldığım maliyetimi bana ver.5 aydır kullanma karı senin olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Femares ()

Siz bir kralsınız duruşunuzla paylaşımlarınız la kralsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Selim2323 ()

Devamında ne var hocam

0BeğenmedimŞikayet

Atakan1 ()

Yön olarak bir yorum yapma şansınız var mıdır üstadım

0BeğenmedimŞikayet

CDS ()

usd tl 2018 başındaki 375 gibi rakmla 730 arsında % 80 kayıp yaşadı

bügünkü rakmalrla % 40 sevyelerine düştü yzüdesel olrak .. bundan sonarsı cok yok

0BeğenmedimŞikayet

burrak45145 ()

sasmayan nedir ustad

0BeğenmedimŞikayet

Mr_Alo ()

Ne yani 14 unde düşecek ki dolar

0BeğenmedimŞikayet

Saudi ()

Şu anki olayda tamda bu işde

0BeğenmedimŞikayet

ossianaa ()

Üstad şaşmayan nedir azıcık detaya insen de anlasak olmaz mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum