Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 08:30:08
EUR 38.1653 08:30:08
USD 34.1635 08:30:08
ALTIN ONS $2659.4050 08:30:08

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Merhaba değerli dostlarım indikatör eğitimlerimize devam edelim.Bugün ki indikatörümüzün adı

VJ2 SUPERTREND BUY OR SELL SİGNAL

Adındanda anlaşılacağı gibi bize alım ve satım noktalarını gösteren indikatördür.Aynı zamanda bize “güçlü” destek noktalarınıda veren indikatördür.

Yukarıdaki ilk grafikte indikatörümüzü 1W yani haftalık indikatörda kullandık son 3 haftalık mumda indikatörü (yeşil hat) aşağı yönlü kırmaya teşebbüs etmiş lakin başarısız olmuştur.Böyle ardışık başarısızlıklardan sonra normalde kur yukarı yönlü çok sert hareketler yapar.Ancak hala onuda yapmış değildir.Bu arada indikatörümüzün 1W grafikte desteği 5300 dür.

2.Grafik ise indikatörümüzü 1D yani günlük grafikte kullandık.
Gördüğünüz üzere indikatörün 1D desteğini kırdığımızdan beri bir türlü üstüne kapanış yapamamıştır.1D Grafikte indikatör üstüne 5621 kapanış yaptığı gün terste olan tüm değerli dostlarım için güzel günler başlamış olacaktır.

Fırsat buldukça sizlere böyle indikatörlerin ne işe yaradığı hakkında bilgi veriyor.Lütfen göz ardı etmeyin bu işi yapıyorsanız balık tutmayı öğrenmeniz şart hemen bugün açıp indikatörleri kurcalayın grafik üzerinde uygulayın ve öğrenmeye başlayın.
Sevgi ve Saygılarımla

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

37_Taşköprü ()

Çteşekkürler hocam . Sağolasınız Uğraşıp yazmışsınız . Devamını bekliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

informatiker ()

Eline emeğine sağlık hocam.
Bendeki Super Trend sendekinden farklı çıkıyor. Acaba parantez içindeki parametrelerden mi kaynaklanıyor. Bendekiler (10,3)

0BeğenmedimŞikayet

kpm ()

Pardon hocam telefon yeni tam adapte olamadım çanağın dibi oluştumu trend döndü diyenilirmiyiz ppkda faiz düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

kpm ()

Elinize sağlık hocam yıllık grafikteki çatağın dibi oluştu mu ortalama düşürmek için alım yapacağım 6.50 tersteyim trend döndü diyenilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Tahir52 ()

Sayın hocam öncelikle Allah sağlık sıhhat versin.
Burayi 5.30 u dip olarak kabul edebilir miyiz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

lastback ()

Teşekkürler. Ben uyguladım, daha önceki RSI-2 indikatörünüde kullanıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

sahin1910 ()

Değerli hocam yorumlarınız ve grafikleriniz ile bizlere ve bu siteye değer kattiginiz kanısındayım. Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürü bir borç bilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Pazarşembalımertesi ()

Elinize sağlık üstadım eksik olmayınız

0BeğenmedimŞikayet

blue_green ()

Elinize saglık ders calışmak lazım...

0BeğenmedimŞikayet

couto ()

Tsk sağlıcakla kalin

0BeğenmedimŞikayet

Femares ()

Çok değerli bir insansınız takdir ve teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

AcemiSelcuk ()

Hocam selamlar, umarım saağlığınız iyidir, 2. Grafikte, yaklaşık 6.80 düzeylerinde 2 kez art arda indikatör üzerinde kapanış yapmış olmasına rağmen diğer günler yine altına düşmüş, güvenilir olabilmesi açısından kaç gün aynı seviyelerde kapanış yapmış olması gerekir. Tşk,

-1BeğenmedimŞikayet

Drkee ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Hocam yarınki ABD verılerınıde tahmını yorumlarsınız lütfen

0BeğenmedimŞikayet

KadimFB ()

Yüreğine emeyinize sağlık üstadım allah razı olsun sevidirdin bizi teşekkürler saygılar hocam.

0BeğenmedimŞikayet

by_mert ()

Hocam rica etsek yeni baslayanlar icin egitim tavsiyesinde bulunabilir misiniz? (kitap, video, uygulama vb.)

0BeğenmedimŞikayet

zehra02 ()

ne güzel bir paylaşım
size bir kalp emojisi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Eyvallah üstad emeğine sağlık varolasın

0BeğenmedimŞikayet

Raptors ()

Flama tamamladı yani öylemi yön ne taraf acaba hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum