Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 10:48:11
EUR 34.7842 10:48:11
USD 32.2436 10:48:11
ALTIN ONS $2366.8750 10:48:11

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

GRAFİKLER TERSTE OLANLAR İÇİNDİR.
Elinde TL olanlar al sinyali olarak algılamasın lütfen.

1.Grafik ben olsam ayın 14-30 aralığındaki sert hareketlere gözümü kulağımı tıkar.Ayın 30 undan sonra koltuğuma yaslanır ocak sonuna kadar yükselişi izlerdim.

2. Grafik daha evvelde bahsetmiştik “P” Pivot çizgisi denge hattıdır her Altın a düştüğünde kuru mıknatıs gibi kendine çeker.Zaten grafiktede görüldüğü gibi S1desteğini ikinci defa test ediyor.Şayet S1 den destek alıp bu grafik çalışır ise yarından itibaren bir yükseliş başlar. İlk soluğu 5756 da alır.

3.Grafik 1W grafikte daha evvel indikatörümüz 2 defa bukadar dibi görmüş “elip içine aldığım yerler” sonrasında malum yükselişleri görüyorsunuz.İndikatöre göre burdan dönmez ise max 2 haftalık düşüş görünüyor sonrası yükseliş
Peki hocam olaki 2 hafta düştü nerelere kadar düşer?
Destekler
4h 5198
1D 5000
1W 4800

4.Garfik Kısa vade hareketlerin habercisi olan indikatörümüz “Stochastic RSI” deyim yerindeyse tam dipte heran sert bir yükseliş gelebilir diyor 1W grafikte

Evet değerli dostlarım belki terste olanlara bi nebze yürüdükleri yolda ışık olur bunlar.Bu iki hafta çok sert hareketler yaşanabilir.5000 leride test etmemiz mümkün 5756 larıda her halukarda terstesiniz tek teselliniz her grafiğin sonucu öncesinde sert düşüşler ihtimali olsa bile 45 günlük periyotta 6000 li rakamları işaret etmesi.
Saygılarımla

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Josef_Nasi ()

Bakın @_SOSYOLOG_ beyefendi 1hafta önce çok güzel bir değerlendirme yapmisti, benimde dikkatimi çeken gerçekçi bir analizdi,

0BeğenmedimŞikayet

Tocay ()

hocam şu grafiklerinize bakıpta terste olanlardan rahatlamayan yoktur sanırım. teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Sizin yorumlarınızı hep dört gözle bekliyorum her okuduğumda da inanın 1 kusur tl terste olduğumu bile unutuyorum. Şuan 4 lu rakamlar bile gelse içim rahat . Değerli görüşleriniz için tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_saba ()

Teşekkürler
Çok faydası olacağını sanıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Selim2323 ()

Hocam içimizi ferahlattın. Sağol...

0BeğenmedimŞikayet

dolar1963 ()

değerli @_SOSYOLOG_ kusura bakmayın çok soru soruyorum ama şimdi 45 günlük süre sonunda her durumda 6 üstü olduktan sonra tekrar sizin beklentiniz olan 4,60 - 4,80 bandına mı dönecektir? Burda uzun süreli yatay seyir ve sonra mı zirveler... zaman sorunum yok 6,45 ten tersteyim . 6 lardan bozup 4,60 - 4,80 i rahatlıkla beklerim. 2019 sonuna doğru da zirve olacaksa orayı beklerim.. saygılar

1BeğenmedimŞikayet

İşçi1 ()

Hocam 5.475 ten tersteyim 5.50 ve üzeri 2 aya kalmaz gelir diye anladim doğrumu anlamışım hocam Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

elifnas27 ()

@_SOSYOLOG_ İyiki burdasınız teşekkür ediyorum nadide yorumlarınız yüreğimize su serpiyor sizinde yolunuz açık şansınız bolll olur İnşaAllah.

0BeğenmedimŞikayet

ATT35 ()

Elinize sağlık güzel açıklama olmuş. Af bekleyen mahkumların ümdi oldunuz bir nebze

0BeğenmedimŞikayet

alikemaldenizli ()

Teşekkürler,

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum