Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0783 05:53:45
EUR 34.8036 05:53:45
USD 32.2534 05:53:45
ALTIN ONS $2340.8550 05:53:45

Grafiği gönderen: ››››‹‹‹‹

ilgili nick yazdıklarım konusunda resimdeki yazıyı yazmış...ve o saatten bu yana kimse hiç bir tepki vermemiş...Bir tane (- ) yi de ben verdim...

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif_toprak ()

Üstadım boşver , o herkesle polemik peşinde, 1 kaç hafta öncede bana sarmıştı. Engellenmiş

0BeğenmedimŞikayet

Uzm5959 ()

Hocam 15.30 daki veriler hakinnada bilginiz varmi gelecek olan veriler dolara nasil etki eder burdan parca alalim mi ortalama dusrmek icin sizi takipteyim genelde dedikleriniz gerceklesiyor dusus devam edermi sizce 5.45 kirildimi?

1BeğenmedimŞikayet

katu ()

Selam, siz yazdıktan sonra ben de merak edip baktım kimmiş diye; sizin birçok kez uyardığınız kişinin yorumlarıyla alımlar yapıp zarara uğramış ama ona sitem bile etmemiş; doğruyu gösterene hiddet göstermek düzeltmemiz gereken toplumsal bir davranış bozukluğumuz. siz canınızı sıkmayın, hayırlı Cumalar.

1BeğenmedimŞikayet

Yldrm ()

Hocam senin yorumlarin benim icin hep yol gosterici oluyor sen yap yorumunu begenen alir begenmeyen yoluna devam eder

1BeğenmedimŞikayet

Luteb ()

Uçaçak kacicak demediginiz icin bu yorum. garibanlari cahilleri sovunmak istemiş kendince :) kendine faydası yok yazıkki kendi durumu ortada

1BeğenmedimŞikayet

Ben_ce ()

Görmedim hocam geç bir saat de yazmış , görsem sessiz kalmazdım.

1BeğenmedimŞikayet

Dost63 ()

Başkan benim okudugüm yorum ayarları kismindan tüm sayfalar ve takip listelerimdekiler başka bu tür dengesiz kişilerin yazısını okumuyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum