Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0680 17:01:24
EUR 35.1484 17:01:24
USD 32.8880 17:01:24
ALTIN ONS $2297.9300 17:01:24

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Merhaba değerli dostlarım bugün sizlerle önümüzdeki 1aylık periyot için geçerli grafiğim hakkında bilgi vereceğim.Grafik terste kalanlara yürüdükleri yolda ışık olması için çizilmiştir.Elinde TL olanlar al sinyali olarak algılamasın.

Grafikte gördüğünüz gibi kur Linear Ragrasyon (mavi kırmızı kanal) taban çizgisine çok yaklaştı.Kurun Linear kanalında kalması için 5480 Altın a günlük kapanışlar yapmaması lazım.Genellikle Linear tabanına çarpıp yükseliş sergiler.

Diyelim ki Linear tabanına çarpıp bounce aldı nereye kadar yükselir?
Öncelikle S1 direnci aynı zamanda ana alçalan trend çizgisini (mor renk) 5800 lü rakamları hedef alır. Ana alçalan trend çizgisi yukarı yönlü kırılırsa hacimli bir şekilde “P” Pivot (Yatay mavi çizgi) 6250 hedef alınır.

Şimdi gelelim düşüş yönlü senaryoya
Diyelimki kur Linear kanal tabanını 5480 aşağı yönlü kırdı ve günlük kapanış yaptı böyle bir durumda ikinci günün mumu tekrar kanala giriş mücadelesi verir başarısız olursa hacimli bir şekilde S3 desteği 5000 hedef alınır.Kur S3 desteğinden bounce alıp S2 yani 5480 ne kadar yükseliş sergiler S2 yukarı yönlü kırılırsa bu seferde Linear kanalına tekrar giriş yapmak için 5600 lü rakamları hedef alır.
Grafikte aynı zamanda piyasa yapıcı botların alış ve satış yaptığı tarihlerde mevcut grafik ile harmanladım ayın 23 ün de satış pozisyonuna geçtiler bakalım ayın 30 unda napacaklar.

Herkese bol kazançlar diliyorum Sevgi ve Saygı ile kalın.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam 5'48 kirildi ve düşüş devam ettiğine göre 5 ler mi geliyor. Son gelismelere göre biryorum yazabilirmisiniz.5.80 dolarda bekliyorum hoacam. Ocak ayına kadar kurtarirmiyim. uykularım kaçtı

0BeğenmedimŞikayet

Emily_shine ()

Şimdi ümitler ayın 30 da almak isteyen botlarda. Bu düşüşü sadece onunla ilgilendirmek istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

eraycan ()

Sevgili sosyolog sizin düşüncenizde linear kanalından çıkış söz konusumu? 6.25 çarpar yada altından geri sçdönüp

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

hocam o alt kanal tam kaçtan geçiyor? yani s2 . 5.52 falan mı ? her türlü orayı yoklar mı? yoksa dire kburdan döner mi sizce?

0BeğenmedimŞikayet

K_unsoy ()

Kıymetli hocam paylaşımınız için teşekkür ederim, sağlıcakla kalın, Allah'a emanet olun... Bizi unutmayın paylaşımlariniz çok değerli...

0BeğenmedimŞikayet

Aydınlıaslı ()

@_SOSYOLOG_ grafiğinizden şunu mu anlayalım. 59 kapanış yaptı buradan 6.20 lere gidebilir ama altına kırarsa 5000 gelir ve oradan 56 hedefine gider. Lütfen yardım edin fx de but pozisyonu açmıştım birine uyup her gün svap işliyor çok zor durumdayım bütün paramı kaybedebilirim lütfen bir şey yazın bana yön belirleyeyim. Sizin tüm yorumlarınız gerçek oldu

0BeğenmedimŞikayet

Caylak3435 ()

Bir tanesi bizim talebemizdi. Dua na amin diyorum üstat.

1BeğenmedimŞikayet

Levent23 ()

Emeğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

KOLEJON ()

Bende 6.52 den tersteyim kardeş sen şimdi bu grafikten yükselişmi bekliyorsun. düşüşte olabilr diyor 5 lere?

Maydin55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tmp ()

Eline sağlık değerli @_SOSYOLOG_

0BeğenmedimŞikayet

ECE_QUEEN_BENJO ()

Hocam 5 Lere kadar düşüş mu diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

akar42 ()

Ustad cok tesekkur. Sağlığıniza duaciyiz.

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Emeğiniz için çok teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

EZBERBOZAN06 ()

Sayın @_SOSYOLOG_ satıcı olan bot 23 mü? 25 mi?

1BeğenmedimŞikayet

Dolar3876 ()

Hocam tesekkurler like.

0BeğenmedimŞikayet

Maydin55 ()

6,50 terste kalan birinin yüreğine su serptin Allah razı olsun sosyolog kardeş... inşallah tez zamanda az zarala da olsa çıkarız Teşekkürler paylaşımın için...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum