Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 16:31:19
EUR 38.1653 16:31:19
USD 34.1635 16:31:19
ALTIN ONS $2659.4050 16:31:19

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Değerli dostlarım bu geçenlerde attığım grafiğin güncellemesidir.
Kur fibonnaci 0.382 direnci 6400 üzerine çıktı ve şayet günlük mum lapanışımız bu seviyelerde olursa botlar muhtemelen geçen ayın 7 sinden sonraki gibi çalışıp alıma devam edecektir. Bi önceki grafiğimde dikkat ederseniz geçen ayın 7 sinden sonraki ilk günlük mum hacimsiz fakat ardından gelen günlük mumlar hacimli olmuştur bu doğrultuda prensipler bozulmadığı takdirde yarın 6570 beklentim var 6570 aşıldığı takdirde evvelsi gün 6827 beklentim var.

Şayet bot prensipleri herhangi bir spekulasyon haber ile bozulur ise soluğu tekrar 6400 de alırız, bu seviyeden alım yapacak olanlarortalama şuanki kura göre 54 puanllık bir zararı olur bu zaten botlar prensibi bozmaz ise ortalama 400 puanlık bir kar yazacaklardır. Lütfen 6400 seviyesine stoplos (zararkes) yapılması önem arz ediyor.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

burgan ()

hocam dediğiniz doğru çıktı yine

0BeğenmedimŞikayet

Yaşamak ()

Hocam peki 6. 80 e yol dewam mi yoksa mb kararindan sonrq ki zamanlarda

16BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Tik tak tik tak :) beklenti 6570 idi görülen rakam 6555 ; ))

0BeğenmedimŞikayet

aerturk ()

@_SOSYOLOG_ hocam oğrenmek için soruyorum lütfen cevap verin. 40 anlık düştü. Dediğiniz durum bu mu?

0BeğenmedimŞikayet

accemiiiii ()

kral 6. 38 deyken alım noktası demiştiniz, korkup daha da düşecek zannedip dediğinizi yapmadım ve ortalama 10 kuruş (2 kuruş tfx makası desek) 220 liralık bir kardan oldum malesef ama alımımı 6. 50 de yaptım :( yarın sabah bir alım daha yapabilirim dediğiniz gibi 5 dalga boyunda 5. dalgaya gidiyor olabilir

değerli yorumlarınızı bizden eksik etmeyin hocam saygılar

0BeğenmedimŞikayet

akar42 ()

Emegin icin tesekkurler ustad

0BeğenmedimŞikayet

accemiiiii ()

Sağol üstad özellikle senin yorumlarını bekliyordum, şu an mobildeyim eve geçince özellikle inceleyecegim

0BeğenmedimŞikayet

Yaşamak ()

Hocam ya gercekten cok kararsız kaldım su alim yapim mi 6. 90 lardan zararkesi 70 lerde değilde 6. 43 lerde yaptım tekrar alım yapim mi tüm mesuliyet bana aittir bi yardımcı olun kafam cok karısık sadece zarar da etsek sıkıntı yok sadece yol gösterecek sizin gibi değerli ve bilgili insanlara ihtiyacım var

0BeğenmedimŞikayet

zgrdrtyl ()

Full tl'deyim. Bu seviyeden alım yapılır mı sizce 6. 40 stop değeriyle? Alınırsa ne oranda alınır sizce? Düşünceleriniz önemli.

0BeğenmedimŞikayet

JorgeMoss ()

buradan 6, 4531 den dolara girelim demek olarak algılıyorum zarar kar tamamen bana ait

0BeğenmedimŞikayet

semiramis_ ()

Kardeşim emin misin :) bu botlar pc işlemcisi tarafından kontrol edilmiyorsa ki edilmiyor perşembe gününe kadar beklerler ya da avlamak için az arttırıp salarlar aşagıya... ytd

0BeğenmedimŞikayet

greenappletwist ()

emeklerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

murattt35 ()

usta bu bot mot kimdirr acabaaa gerçekten bootlarmı alıyor bunu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum