Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:40:56
EUR 34.8238 21:40:56
USD 32.3379 21:40:56
ALTIN ONS $2301.8900 21:40:56

Grafiği gönderen: matsushita

şiddetli yatırım tavsiyesidir

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Nazif_Bey ()

bu grafik 7. 20 lerden 5. 70 lere inen geçen ayki macerayı anlatıyor ve ne yapsaydık akıllıca olurdu sorusunun cevabını veriyor. bu hizmet ve açıklama her yerde olmaz kıymetini bilelim. teşekkürler @matsushita

0BeğenmedimŞikayet

Bildiğin_Gibi_Değil ()

elinize, emeğinize sağlık :)

0BeğenmedimŞikayet

AZRAP ()

Ellerinize sağlık kardeşim :))
Daha nasıl açıklayıcı olunabilir ki

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Güzel olmuş elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Ebu_Zer ()

Rulet mantığı )

0BeğenmedimŞikayet

Ebu_Zer ()

Şu anlık bir yatırım tavsiyesi vermemiş. Genel olarak bir hareket tarzı örneği göstermiş. saplantılı halde doları soranlara zincirlerini kırıp ders çıkarmasını tavsiye ediyorum bende. Emeğinize sağlık @matsushita

0BeğenmedimŞikayet

Zirvesever ()

Düz mantık derki tek seferde alıp ters düz olma. Çıkarken alma düşerken al. Lakin şuanki piyasada yapılırmı bilinmez. Emegine saglık

0BeğenmedimŞikayet

GaribanÖğrenci ()

Tebrik ederim emek var en azından kopyala yapıştır değil

0BeğenmedimŞikayet

birinci ()

Açıklama mükemmel hocam. Alımları ema 13 21 34 55 den aldık.

Peki satış dirençleri hangi birimlerle cozecegiz.

0BeğenmedimŞikayet

NEZORBİRKULLANICIADIBULMAK ()

anladığımdan değil amacım öğrenmek. kırılma noktalarında alım yapın diyor arkadaş. oraya da yanlış anlamadıysam(anlamış da olabilirim)kırılma noktalarını kendi tahminini yazmış. aşağı yönlü bir ivme izleyecek fakat direnç noktalarında ara ara yükselecek. yükseldikçe satıp düşünce o noktaya aynı oranı tekrar koymak sanırım amaç. dip noktayı görünce de tekrar yükselişe geçecek. yükseldikçe de parça parça satılacak yine. valla ben öyle anladım. yanlışım varsa affola

0BeğenmedimŞikayet

Yıldaş ()

İyice bunu nasıl yorumlayıcı alalım mı datalimmi

0BeğenmedimŞikayet

agresifpolyanna ()

Yine de beğenelim dün daha iyiydiniz yükselecek diyordunuz :)

10BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Bu grafiği dikkatle inceleyin arkadaşlar gerçekten çok önemli bir yatırım tavsiyesi olmuş. hapşıranı, öksüreni beğeniyorsunuz asıl beğeniyi bu tür paylaşımlar hak ediyor. Emeğine sağlık dostum.

0BeğenmedimŞikayet

gecekurdu ()

Bu işi kumar teorisine döndürdünüz. Yatırım işi bir uzmanlıktır. Bu işi bilen birilerinin örneğin ''fonlar''a yatırım yapabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Mehbarg ()

5. 88 nereden gelecek merAk ediyorum, 50 milyar doları faizler mi uçacak...

0BeğenmedimŞikayet

Mehbarg ()

İyide kardeş 5. 88 mi var orada ne

0BeğenmedimŞikayet

pintipanter ()

benzer sekilde 9000 usd aldm 6. 10 ortalamm bekliyorum bakalm

0BeğenmedimŞikayet

Aykutyok ()

Ustam tek atımlık kurşun var oda 900 dolar ondanda 450 TL zarar var sabah bozdum hala almadık sence bekliyelim mi yoksa daha yükselmeden alayım mı

0BeğenmedimŞikayet

xorto ()

Elinize emeğinize sağlık

18BeğenmedimŞikayet

matsushita ()

arkadaşlar ben size balık tutmayı öğretmeye çalışıyorum, sizler hala şu an dolar alalım mı diye hazır yemek istiyorsunuz,

akşamdan bu yana size sağlıklı bir alım stratejisi oluşturmanız için bir şeyler paylaşıyorum, arkadaşlardan bazılarının sorduğu soru dolar ne olur

kardeeeşşş

önemli olan doların ne olacağı değil, ne olursa senin ne yapacağın, ben olsam 4H da 13 emadan başlar düştükçe iki katı şeklinde her ema dan alırım, çıkıncaya kadar bekler, her dirençten artan oranda satarım,

senin bir stratejin olmalı

yoksa bu gün belki tam yerinden alır ve kar edersin, ama yarın fazlasıyla kaybedeceksin, çünkü senin bir oyun planın yok

sana burda plan öğretiyorum plan sen buna bak, boşver dolar ne oluru

ne olursa olsun bana ne

0BeğenmedimŞikayet

îMâ ()

Adam meal ile tefsirini birlikte vermiş, daha açıklama yaparmısınız diyor.. :|

0BeğenmedimŞikayet

altin_avı ()

valla temiz 4500 kârin var desene

0BeğenmedimŞikayet

Atok ()

Beyefendi tşk ederiz grafik için bir zahmet açıklamasını yapsanız

0BeğenmedimŞikayet

Helsing22 ()

Şuan almalımıyız dolar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum