Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0893 11:04:59
EUR 35.1170 11:04:59
USD 32.2150 11:04:59
ALTIN ONS $2390.3900 11:04:59

Grafiği gönderen: Mustermo

⭐⭐Mustermo ()
Dolar
[grafik d=56909_GR32pf0g.png][/grafik]

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

belatrigel ()

Gunaydin, grafige gore trend cizgisinin asagi dusmesi icin usd nin 6. 00 altina inmesi lazim?

0BeğenmedimŞikayet

Sezer_ozturk ()

Hocam 6. 45 den aldim 20k lik suan ne yapmaliyim tavsiyeniz cevap verirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

beralp ()

Hocam grafikten 6. 46 dan sonrası aşağı yönlü mü olacak mı anlamamız gerekiyor? Grafikten anlamayanlar için değerli yorumlarınızı bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Bengü_ ()

Hocam 6. 46 kırılırsa satmı diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

MCCC ()

Hocam kırılınca haber ederseniz çok mutlu oluruz ; - ) hayırlı kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

uzman30 ()

Abi siz nerde ikamet ediyosunuz

0BeğenmedimŞikayet

drfulya ()

Ustad hakkin odenmez

0BeğenmedimŞikayet

Melle ()

Değerli analizcim ben grafikten anlamıyorum sizce bu gece sabaha doğru Hanım fırsat olur muBir de gece 12'den sonra tfx Alım satım işlemi yapar mı bilgin var mı

0BeğenmedimŞikayet

bedirxane ()

6. 46 yı kırılırsa kaça kadar düzeltme yapar ? Birde kapanışa kadar mı kastettiniz açıklar mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

mrlsnrtrk ()

Satmak icin kaçı bekliyorsunuz bizde size göre satış verelim
Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Orcun_13 ()

Cuma ya da pazartesi elime TL geçme ihtimali var hocam alım için hangi rakamları önerirsiniz, geri çekilmeler nereye kadar olabilir, teşekkürler , saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Orcun_13 ()

6 ya da 6 altında alım fırsatı olabilir mi hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Doğan_ ()

Hocam beklemeye devammı şuan için

0BeğenmedimŞikayet

chasesky ()

6. 80 e kadar ana trend çizgisi hmm. kırılırsa bir şekilde anlarız. eywallah dost.

0BeğenmedimŞikayet

Bay_dolarrr ()

Hocam alım yeri neresi olur alalım

0BeğenmedimŞikayet

Altın_cı_his ()

Ne olursa düşer sence hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kocaçınar ()

Eeee ben grafikten anlamam ne yapcaz şimdi mustermo:))

0BeğenmedimŞikayet

Sarp16 ()

Kırdı dermiyiz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Samsun5509 ()

Hocam burdanmi asagi kirilma ihtimali var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum