Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0927 15:25:18
EUR 37.3969 15:25:18
USD 34.2832 15:25:18
ALTIN ONS $2656.5450 15:25:18

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
6 gün önce Gram 198, 88 - 201 lerde geziyordu, 6 gündür de çok farklı bir şey söylemiyoruz, sana daha öncede bir yorum yazmıştım.

tarbaz5101 yorumu (10 saat önce)
Gram bu sevyelerde yani 188, 51 geniş bant alt desteği altında günlük kapanış yaparsa ki öyle görünüyor, aşağıda 177, 16 geniş bant alt desteğini test etmek ister.
Destekler; 185, 11- 184, 43- 178, 04

tarbaz5101 yorumu (16 saat önce) Cevap yaz
Gram dirençler; 188, 51 - 189, 45- 190, 04 yatay bant üst direnci 190, 82 olup, 190, 04 üstü günlük kapanış daha olumlu duruyor, 190, 82 üstünde olursa daha güzel olur.
Günlük kapanışı olmayan her yükseliş geri gelebilir aklınızda bulunsun.

tarbaz5101 yorumu (17 saat önce) Cevap yaz
Grafikte 185, 29 a dokunmuş, alt yorumdaki 185, 11 in kıyısından dönmüş şimdilik.

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

tarbaz5101 yorumu (22 saat önce) Cevap yaz
Biraz daha yolu var gibi , 189 ilk alım yeriydi alım yapılmadıysa 184, 43- 185, 11 destekleri parça alım için takip edilebilir diye düşünüyorum.

enver12345 için cevaplandı (yorumu göster)

tarbaz5101 yorumu (22 saat önce) Cevap yaz
Trend desteği 177, 16- 1, 78, 04 desteklerine tekabül ediyor şimdilik, kanal alt desteği de 166, 30 lara.
Trend desteğinden dönmesini beklerim, erkan dönüş 184, 43- 185, 11 aralığından olur, trend desteği altı günlük kapanıştada kanal alt desteğine gidip gitmeyeceği takip edilebilir.

Jr_co için cevaplandı (yorumu göster)

tarbaz5101 yorumu (23 saat önce) Cevap yaz
Dolar 4, 44 Ons 1297 olsa Gram 185, 19 falan yapıyor buda bizim 185, 11 geniş bant alt desteğimize yani 2. alım bölgemize uyuyor.

tarbaz5101 yorumu (1 gün önce) Cevap yaz
Gram dünden beri ilk alım bölgesi olan mavi bölgeyi test ediyor, 4h grafiğini görebilseydik iğne uçlarının bu bölgede yoğunlaştığını görebilirdik.

tarbaz5101 yorumu (15 saat önce) Cevap yaz
Takip ettiğim Gram grafiğinde 188, 51 geniş bant alt desteği test edilmiş, bu destek altında günlük kapanış yapması halinde aşağıda 177, 16 geniş bant alt desteğine gidip gitmeyeceği takip edilebilir ancak 185, 11 desteği önemlidir. Gram grafiği paylaşmıştım grafik üzerinde parçalı alış sevyelei mavi balonlarla gösterilmiştir.

tarbaz5101 yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
189- 185- 178 diyelim

vedat__ için cevaplandı (yorumu göster)

tarbaz5101 yorumu (6 gün önce) Cevap yaz
Ne kadar uzun vade düşünüyorsunuz bilmiyorum, uzun vade için Gram her sevyeden alınabilir.
Uzun vade minimum 1 yıl olmalı 3- 5 yıl olursa hiç sıkıntı olmaz.
Ancak, bir süre daha izleyip 189 civarı 1/2 alıp 178 sevyelerini gelip gelmeyeceğini takip edebilirsiniz, bu sevyeler alım için yüksek geliyor bana , son karar elbette sizindir.
Ben evde altın saklamayı doğru bulmuyorum, Allah göstermesin bir hırsızlık olsa bütün birikim gider, güvenli bir bankada yatırım hesabı açıp gram alabilirsiniz, tabi ilerde altını fiziki olarak kullanmayı düşünüyorsanız , fiziki olarak alabileceğiniz bir banka seçerseniz iyi olur.

Kazancı_Bedri için cevaplandı (yorumu göster)

Yorumlar (1)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Arkadaşlar, sürekli Gram yorumu soruluyor, Gram 198, 88- 201 aralığındayken verdğim hedefler ve parçalı alım yerlerinde pek bir değişiklik yok, dibin dibini beklersek sonra arkasından bakarız.
Alt yorumda geçmiş yorumlar ve grafiğin son hali var, okumanızı öneririm.
mavi balonlar parçalı alım bölgeleri olup, renkleri açıktan koyuya doğru artmaktadır buda ilk destekte az ortada miktar artırılıp 3. destekte fule yakın girilebilir ancak sigorta olarak bir miktar TL sepette bırakılmalı diye düşünüyorum.
Nerden döneceğini kesin olarak bilemeyiz o nedenle kendimize alım stratejisi oluşturmamız lazım, dönüşe dair bir şey farkedersem paylaşırım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum